Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Rinkimai

 Šilutės rinkimų apygarda  Nr. 32 
 Mob. tel.   8 668 44032
 Lietuvininkų g.10,  LT - 99185 Šilutė 
 El. paštas: silutes32@lrvrk.lt

2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
VRK svetainė


  ŠILUTĖS APYGARDOS Nr.32 RINKIMŲ KOMISIJOS POSĖDŽIO
 DARBOTVARKĖ

 2020 m. spalio 14 d. 18 val.

  1.  Dėl transporto lėšų perskaičiavimo,
  2.  Dėl rezervo lėšų paskirstymo,
  3.  Dėl gauto protesto nagrinėjimo.

 Šilutės apygardos Nr.32 rinkimų komisijos pirmininkė Vaida Pocė


Komisijos pirmininkė Vaida Pocė
Komisijos pirmininko pavaduotojas Eugenijus Judeikis
Komisijos sekretorė Vaida Grigaitienė 

Politinės reklamos stebėsenos grupė: Antanas Balvočius, Edita Serovienė, Loreta Pakalniškienė
Rinkėjų papirkimo tyrimo grupė: Edita Serovienė, Danguolė Dimičiukienė, Diana Andrijauskienė


LR Seimo rinkimai globos įstaigose

Vadovaudamiesi teisės aktais (VRK 2020-08-05 sprendimas Nr. Sp-125 ir SAM 2020-09-23 sprendimas Nr. V-2108)  rinkėjai, esantys sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose, 2020 m. spalio 7, 8 ir 9 dienomis galės balsuoti šiose įstaigose sudarytuose specialiuose punktuose įrengtose balsavimo vietose pagal grafiką nustatytomis darbo valandomis (pakartotiniame balsavime - spalio 21, 22 ir 23 dienomis). Specialūs punktai turi būti įsteigti visose socialinės globos įstaigose. Prašome Jūsų bendradarbiauti su apygardos rinkimų komisija, siekiant užtikrinti sklandų socialinės globos įstaigos gyventojų balsavimo procesą specialiuose punktuose. Tokiam balsavimui užtikrinti socialinės globos įstaigoje įsteigtame specialiame punkte savo funkcijas turi vykdyti ne mažiau kaip du rinkimų komisijos nariai, taip pat dalyvauti stebėtojai. įstaigų vadovų prašome užtikrinti, kad visiems Jūsų įstaigoje ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą gaunantiems asmenims, kuriems neapribotas veiksnumas balsavimo srityje, būtų sudarytos sąlygos tinkamai realizuoti savo pilietinę teisę. Atsižvelgdami į COVID-19 (koronaviruso infekcijos) grėsmes, rekomenduojame įsivertinti galimybę ir slaugomiems asmenims sudaryti sąlygas balsuoti ne savo gyvenamajame kambaryje, bet specialioje tam tikslui numatytoje ir parengtoje įstaigos patalpoje. Esant nustatytų COVID-19 (koronaviruso infekcijos) atvejų socialinės globos įstaigos gyventojams ir / ar darbuotojams, balsavimas specialiame punkte organizuojamas, bendradarbiaujant su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais. laikantis jų rekomendacijų.

Tuo atveju, kai Jūsų įstaigos patalpose numatoma įsteigti rinkiminę apylinkę, prašome užtikrinti į rinkimus iš išorės ateinančių ir įstaigoje paslaugas gaunančių asmenų srautų atskyrimą, vykdyti Tvarkos apraše. Sprendime numatytas priemones COVID-19 (koronaviruso infekcijos) plitimui užkardyti.

Pažymime, kad įstaigoje turi būti sudarytos sąlygos paslaugų gavėjams tinkamai gauti informaciją apie rinkimų procesą, kad rinkėjai galėtų laisvai priimti sprendimus dėl kandidatų ar partijų ir pan. Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų įstatymo 54 str. įtvirtintas draudimas vykdyti rinkimų agitaciją naudojantis tarnybine padėtimi. Kviečiame vadovus būti budriais ir užtikrinti, kad nebūtų sumaišyti viešieji / privatūs interesai rinkimų agitacijos metu.

Viceministre     Vilma Augienė  


VRK informacija apie agitaciją, agitacinės laidos


 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"