Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Numatoma rekonstruoti Šilutės miesto Ramučių gatvės pėsčiųjų ir dviračių taką

Projektas "Ramučių gatvės Šilutės mieste pėsčiųjų ir dviračių tako rekonstravimas"

2020 m. kovo mėnesį Šilutės rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra dėl projekto Nr. 04.5.1-TID-R-516-31-0009 „Ramučių gatvės Šilutės mieste pėsčiųjų ir dviračių tako rekonstravimas“ įgyvendinimo. Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 04.5.1-TID-R-516 „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

Projekto vertė 195 861,16 Eur. Iki 121 311,46 Eur bus skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, 64 286,15 Eur iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų ir 10 263,55 Eur iš Šilutės rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto  įgyvendinimo pabaiga – 2021-05-31.

Projektas įgyvendinamas su partneriu – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Projekto tikslas – pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygas Šilutės mieste, siekiant padidinti gyventojų mobilumą ir prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.

Projekto įgyvendinimo metu numatoma rekonstruoti Šilutės miesto Ramučių gatvės pėsčiųjų ir dviračių taką, sudarant sąlygas saugiai kelionei pėsčiomis arba vietoj motorinių transporto priemonių kelionei rinktis dviračius, kas prisidėtų prie aplinkos taršos mažinimo. Projekto vykdymo metu numatoma pagerinti Ramučių gatvės Šilutės mieste pėsčiųjų ir dviračių tako techninius ir fizinius parametrus. Bus rekonstruota tako danga, įrengti kelio ženklai, mažosios architektūros elementai.

Rekonstruotu taku naudotųsi ne tik Šilutės miesto gyventojai, bet ir Grabupių kaimo gyventojai, kadangi daugelis Grabupių kaimo gyventojų dirba Šilutės mieste, tai tiek dirbantieji, tiek vaikai lankantys Šilutės miesto mokyklas galėtų naudotis rekonstruotu pėsčiųjų ir dviračių taku ir taip saugiai pasiekti savo kelionės tikslą.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"