Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Dėl dalyvavimo konkurse partneriui atrinkti Asmeninio asistento paslaugai teikti asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia.

Šilutės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016–2020 m. veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2016 m. kovo 10 d. įsakymu Nr. A1-133 „Dėl kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016–2020 m. veiksmų plano patvirtinimo“ ir 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“  įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų finansavimo sąlygų aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2016 m. liepos 15 d.  įsakymu Nr. A1-364 su visais pakeitimais ir papildymais, planuoja teikti paraišką finansavimui gauti įvedamai naujai paslaugai - Asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia. 

Projekto veikla, kuriai vykdyti atrenkami partneriai:
• Asmeninio asistento paslaugos teikimas asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia.
Galimi pareiškėjai:
• už socialinių paslaugų organizavimą atsakingos Savivaldybės biudžetinės įstaigos;
• nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme.
Dokumentai:
Išsamesnė informacija apie konkursą pateikiama Administracijos direktoriaus 2019 balandžio 24 d. įsakymu Nr. A1-387 patvirtintame Įvedamos naujos paslaugos (asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia) ir numatomo finansavimo šios paslaugos teikimui pagal priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ įgyvendinimo partnerių atrankos tvarkos apraše.
Paraiškos kartu su lydraščiu priimamos Šilutės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė, 113 kab.) iki 2019 m. balandžio 29 d. (įskaitytinai).
Kartu su popierine projekto paraiška elektroninėje laikmenoje teikiama elektroninė projekto paraiškos su priedais versija.
Kontaktai pasiteirauti: (8 441) 79 275, el. p. audrone.barauskiene@silute.lt

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"