Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Savivaldybės darbuotojai prisijungė prie palaikymo akcijos, skirtos Dauno sindromą turintiems palaikyti
2019-03-21
Jubiliejaus proga pasveikintas žmogus legenda – Petras Čeliauskas
2019-03-21
Archyvas
 
 
Jaunimas
Šiuolaikiška inteneto svetainė jaunimui
2019-02-25

Narkotikų, tabako, ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) nuolat atlieka psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir su juos susijusių pasekmių stebėseną, pasitelkdamas įvairius ir mokslu grįstus įrodymus. Vienas patikimiausių ir nuosekliai atliekamų tyrimų Lietuvoje dėl jaunimo vartojimo  ypatumų yra ESPAD tyrimas. Paskutiniai jo duomenys rodo, kad nuo 1995 m. narkotikų vartojimo vidurkis tarp 15-16 metų mokinių išaugo beveik 6 kartus. Tai tik patvirtina, kad psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija nėra pakankamai efektyvi – jauniems žmonėms sudėtinga priimti atsakingus sprendimus dėl minėtų medžiagų vartojimo. Tai sąlygoja ir nuolat besikeičiantis psichoaktyvių medžiagų vartojimo reiškinio kontekstas: internetu platinama daug jaunimą klaidinančios informacijos apie psichoaktyvias medžiagas atsiranda vis daugiau naujų psichoaktyvių medžiagų, sąlygų jų įsigyti ir atsisiųsti iš kitų šalių.

Nacionalinis ekonomikos egzaminas
2019-02-12

Kviečiame aktyviai dalyvauti Nacionaliniame ekonomikos egzamine!

Tai unikali iniciatyva, skirta kiekvienam, norinčiam pagauti ekonomikos ritmą, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti.

Antrą kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas provokuoja mąstyti ir kviečia pastebėti, kiek daug ekonomikos yra mūsų kasdienybėje.

Tarptautinė matematikos, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada KINGS 2-12 kl. mokiniams kviečia prisijungti!
2019-02-07

Tarptautinė matematikos, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada KINGS 2-12 kl. mokiniams kviečia prisijungti!

Regioninė jaunimo konferencija "Jungtinės pajėgos jaunimui"
2018-11-20

Šilutės rajono jaunimas š. m. lapkričio 16 d. dalyvavo regioninėje konferencijoje „Jungtinės pajėgos jaunimui“, kuri įvyko Mažeikiuose. Pirmojoje konferencijos dalyje vyko bendra diskusija „Ar savivaldybėje jaunimui užtenka dėmesio“. Diskusijoje dalyvavo ir savo idėjomis dalinosi Lietuvos Respublikos Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Valius Ąžuolas, Jaunimo reikalų departamento direktorius Jonas Laniauskas, Skuodo rajono savivaldybės mero patarėja Daiva Budrienė ir Rietavo rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius. Diskusijos metu išryškėjo, kad visgi savivaldybėse jaunimui skiriama per mažai dėmesio. Situaciją pagerintų glaudesnis politikų ir jaunų žmonių bendravimas/bendradarbiavimas.

Šilutės miesto jaunimo verslumo ugdymas mokantis ir praktiškai veikiant
2018-11-20

 Šilutės Kultūros ir pramogų centras įgyvendina Europos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą Nr. 08.6.1_ESFAV-911-23-0003 „Šilutės miesto jaunimo verslumo ugdymas mokantis ir praktiškai veikiant“. 
 Projektu sprendžiame darbingų neaktyvių jaunuolių iš Šilutės miesto verslumo mokymo ir įsitraukimo į Šilutės miesto bendruomenės gyvenimą problemą. Pasirinkome labiausiai pažeidžiamą tikslinę grupę – darbingo amžiaus neaktyvius jaunuolius (nuo 14 metų) iš socialinės rizikos ir daugiavaikių šeimų, kurių gyvenamoji vieta Šilutė. Jaunimo įtraukimui į projekto įgyvendinimą pasirinkome patrauklią jaunimui idėją – sukurti mobilią jaunimo kavinę ir išbandyti – parodyti - pamatyti, kaip ji veikia, projekto dalyviams dėl jos mokantis ir joje dirbant. Projekto pagrindinis organizacinis sumanymas yra išnaudoti jau sukurtą Šilutės mieste veiklų, amatų ir jų mokymo, verslų, viešų renginių infrastruktūrą projekto idėjos įgyvendinimui. Tam iškėlėme projekto tikslą, uždavinį ir numatėme 3 veiklas. 

Deleguotas jaunimo atstovas į Nevyriausybinių organizacijų tarybą
2018-11-08

Š.m. lapkričio 7 d. vyko Šilutės rajono savivaldybės jaunimo organizacijų visuotinis susirinkimas. Susirinkimo tikslas - išrinkti ir deleguoti jaunimo atstovą į Šilutės rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų tarybą (toliau - NVO). Po kandidato išsikėlimo, prisistatymo, argumentų išsakymo, diskusijų ir balsavimo Į NVO tarybą deleguojamas Ignas Lidžius (JKL narys). Sveikiname ir linkime sėkmės naujose pareigose!

Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių vizitas Skuode
2018-11-08

Šilutės jaunimo reikalų tarybos nariai 2018 m. spalio 23 d. lankėsi Skuodo rajono savivaldybėje kur susitiko su Skuodo rajono jaunimo reikalų tarybos nariais, meru Petru Pušinsku, mero pavaduotoja Daiva Budriene.  Susitikimo metu pasidalyta gerąja patirtimi. Šilutės ir Skuodo rajonų atstovai pristatė bendrą jaunimo politikos situaciją rajonuose, aktyviai veikiančias jaunimo organizacijas, jų iniciatyvas, jaunimui skirtas veiklas, organizuojamus renginius, erdves, kuriose nuolat vyksta įvairūs užsiėmimai, skatinantys jaunimo užimtumą.

Žemaitijos jaunimo vasaros akademija
2018-07-04

Šilalės rajone birželio 27-28 dienomis vyko 13-oji „Žemaitijos jaunimo vasaros akademija“, kurioje dalyvavo apie 300 jaunuolių iš 20 Lietuvos savivaldybių. Akademijoje dalyvavo ir 12 jaunuolių iš Šilutės rajono savivaldybės (Šilutės atviros jaunimo erdvės. Katyčių atviros jaunimo erdvė „KJ loftas“, Kintų atviros jaunimo erdvės „NORIU,GALIU, DARAU“), kuriuos lydėjo Šilutės atviros jaunimo erdvės Jaunimo darbuotojas Rimvydas Petrauskis ir Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.

Šilutės rajono atvirųjų jaunimo erdvių jaunimo ir Jaunimo reikalų tarybos narių išvyka į Kelmę
2018-04-17

Šilutės, Katyčių, Kintų atvirų jaunimo erdvių jaunimas bei Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai lankėsi Kelmėje. Pirmiausia jaunimas apsilankė Kelmės rajono savivaldybėje, kur susitiko su Jaunimo reikalų koordinatore Vilma Samušiene, Švietimo, kultūros ir viešosios tvarkos komiteto pirmininku A. Brazu ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoju E. Jafimovu. Susitikimo metu diskutuota apie abiejų savivaldybių panašumus ir skirtumus. Aptarti pasiekimai ir problemos įgyvendinant jaunimo politiką vietos lygmeniu.

Šimtmečio protmūšis
2017-11-17 2019-06-11

 

Šilutės kultūros ir pramogų centre (Šilutės atviroje jaunimo erdvėje) lapkričio 13 d. vyko jaunimo renginys „Šimtmečio protmūšis“, skirtas Lietuvos šimtmečiui. Renginyje savo jėgas išbandyti panoro 15 komandų: „Bupė“ (Šilutės pirmoji gimnazija), „Narcizai“, „Five Time“ (Šilutės žemės ūkio mokykla), „Troublemakers“ (Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla), „LMS panteros“ (Lietuvos moksleivių sąjunga), „Nestandartiniai sprendimai“, (Šilutės rajono mokinių taryba), „ŽNGT granatos“ (Ž. Naumiesčio gimnazija), „Tarp dviejų aušrų“ (Švėkšnos „Saulės“ gimnazija), „Pamarys“ (Šilutės Pamario mokykla), „Bendradarbiaujantys (LMS ir Šilutės Pamario mokykla), „Protininkai (Kintų pagrindinė mokykla), „Mūšio protas“ (Vainuto gimnazija), „Heštegas“ (Šilutės Vydūno gimnazija), „Katinai“ (Katyčių pagrindinė mokykla), „Libertas ir Pietas (Šilutės Jaunųjų konservatorių lyga). Visus susirinkusius sveikino Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Tomas Budrikis. Tarybos narys džiaugėsi, kad tiek daug jaunimo susirinko į renginį, linkėjo visiems sėkmės ir kvietė toliau būti aktyviems, organizuoti įvairius renginius, veiklas. Renginio metu jaunimas atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lietuva (istorija, geografija, ekonomika, muzika ir pan.), klausėsi Šilutės kultūros ir pramogų centro jaunimo muzikos grupės „Prieskonis“ (vadovas Vygantas Stoškus) atliekamų dainų.

Šilutės rajone bus įkurta antra jaunimo erdvė
2015-04-29

Jaunimo reikalų departamentas (toliau – JRD) š.m. balandžio 24 d. paskelbė Atvirų jaunimo erdvių veiklos programų finansavimo 2015 m. konkurso rezultatus. Konkurso tikslas – remti atvirų jaunimo centrų ir erdvių veiklos projektus, kurie skatintų jaunus žmones tobulėti socialinėje, edukacinėje ir asmeninėje srityje.

Šilutės jaunimas pristatė savo veiklą
2014-05-19

Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rimantė Čiutienė ir jaunimo asociacijos „Pamario jaunimas“ atstovai pristatė 2013 metais įgyvendintą projektą ir su juo susijusias iniciatyvas 2014 m. gegužės 13 d. Vilniuje vykusioje konferencijoje „Jaunimas regionuose: iniciatyvų ir veiklos skatinimas“. Kartu su jais dalyvavo ir Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Edita Šukytė.

Rekomenduojamos interneto svetainių nuorodos
2013-03-25
Archyvas
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
46463
Dabar naršo:
932
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20976823