Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

2018 m. spalio 23 d.
„Maisto banko“ akcija Šilutėje
2018-10-22
Skelbiamas projekto „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Šilutės rajono savivaldybėje“ partnerių atrankos konkursas
2018-10-22
Archyvas
 
Dienos klausimas
Kaip saugote gamtą?
Rūšiuoju atliekas
Naudoju daugkartinio naudojimo maišelius
Nešiukšlinu
Informuoju gamtosaugininkus
Aktualijos
Bendruomenių dėmesiui!
2018-10-01

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Šilutės rajono savivaldybės bendruomenių rėmimo programai.
Bendruomenių rėmimo tvarkos aprašas.
Paraiškos forma.

Archyvas
Naujienos
„Maisto banko“ akcija Šilutėje
2018-10-22

Spalio 19–20 dienomis Šilutės prekybos centruose vyko Lietuvos šimtmečiui dedikuota „Maisto banko”akcija. Jos metu didžiuosiuose prekybos centruose geros valios žmonės buvo kviečiami nepasiturintiems paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų.

Skelbiamas projekto „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Šilutės rajono savivaldybėje“ partnerių atrankos konkursas
2018-10-22

Šilutės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu ir 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“ projektų finansavimo sąlygomis  Nr.1, patvirtintomis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. A1-457, skelbia partnerių atrankos konkursą.

Atidarytos naujos ikimokyklinio amžiaus ugdymo grupės
2018-10-22

Šiemet ruduo Šilutės miesto bei seniūnijų darželiams išties derlingas – Šilutės savivaldybėje įsteigtos 7 papildomos ikimokyklinio amžiaus ugdymo grupės. Į jas priimti 93 vaikai. Naujiena išties džiuginanti ir nuteikianti pozityviai – Šilutės savivaldybėje žmonės lieka ir kuria šeimas, augina ir ugdo savo vaikus.

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Rusnės mstl., Neringos g. 5B
2018-10-18
Informacija dėl įgaliojimo suteikimo
2018-10-18

Vadovaujantis Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 14 d. įsakymu Nr. A1-1214 „Dėl įgaliojimo suteikimo“ Šilutės socialinių paslaugų centras įgaliotas atlikti  atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus (adresas: Tilžės g. 32, Šilutė; kontaktai: Renata Skvirbienė, Socialinės pagalbos šeimai padalinio vedėja, mobiliojo telefono Nr. 8 657 88 706; el. p. silutesspc.renata@gmail.com;

Spalio renginiai
2018-10-18

     

Surengtas seminaras dėl asmens duomenų apsaugos
2018-10-18

      Įvykus asmens duomenų apsaugos reformai vienas svarbiausių klausimų – kaip tinkamai pasirūpinti asmens duomenų apsauga ir neužsitraukti didžiulių baudų. Dėl šios priežasties Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje spalio 15 d. vyko seminaras, skirtas ne tik Savivaldybės, bet ir seniūnijų bei ugdymo įstaigų atstovams. Dalyvauti seminare buvo pakviesti ir švietimo įstaigų informatikai bei informacinių technologijų mokytojai.

Kūrenimo sezonas: kuo privalu pasirūpinti, kad ugnis nesupleškintų namų
2018-10-18

Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite, ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių. Be to, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų.

Kvietimas teikti kandidatūras dėl apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“
2018-10-17

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimokomisijakviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (toliau – medalis). Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.

Šilutės verslininkai investuoja į krašto paveldą
2018-10-17

Istorinėje vietoje, istoriniame pastate duris šilutiškiams ir miesto svečiams atvėrė istoriniu pavadinimu pasipuošusi kavinė-restoranas „Trukio stotelė“. Atidarymo šventėje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

Rusnės seniūnei – Ministro Pirmininko kvietimas
2018-10-16

Džiugi žinia pasiekė Pamario kraštą. Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė sulaukė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio kvietimo lapkričio 6 d. 13 val. dalyvauti Nacionalinio Lietuvos seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ padėkos renginyje.

Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio spaudos konferencija
2018-10-15

Šilutės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje spalio 12 d. vyko Seimo Pirmininko pavaduotojo, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko Remigijaus Žemaitaičio spaudos konferencija. Žurnalistai buvo pakviesti į susitikimą, kurio metu Seimo vicepirmininkas pristatė siūlomas įstatymų pataisas, pasakojo apie partijos „Tvarka ir teisingumas“ vidinius pokyčius.

Padažnėjus miško vagystėms, Valstybinių miškų urėdija perspėja: policijai pranešime apie kiekvieną atvejį
2018-10-15

Prasidėjus šildymo sezonui, tradiciškai padažnėja medienos vagysčių, kai piliečiai bando nemokamai įsigyti malkų. VĮ Valstybinių miškų urėdija perspėja, kad dėl kiekvieno užfiksuoto nelegalaus miško kirtimo ar kito pažeidimo bus kreipiamasi į policiją.

Bibliotekoje – literatūrinis ruduo
2018-10-15

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekoje spalio 11–12 dienomis vyko literatūrinio rudens šventė-konkursas „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį...“. Atidarymo šventėje dalyvavo bei susirinkusius renginio dalyvius, organizatorius pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Šimtmečio bendruomenių susirėmimai Vainute
2018-10-12

Vainute spalio 10-ąją surengtos žaidynės „Šimtmečio bendruomenių susirėmimai“. Pastarieji šimtas metų buvo ypatingai svarbūs mūsų šaliai, todėl ir žaidynės skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtosioms metinėms paminėti.

Informacija apie Šilutės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojo, atliekančio Savivaldybės vyriausiojo architekto funkcijas, pritarimą projektiniams pasiūlymams (Šilutės r. sav.,Švėkšnos mstl.)
2018-10-12
Informacija apie Šilutės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojo, atliekančio Savivaldybės vyriausiojo architekto funkcijas, pritarimą projektiniams pasiūlymams (Šilutės r. sav.,Šilutės m., Lietuvininkų g. 45)
2018-10-12
Susitikimas su kultūros darbuotojais
2018-10-11

Šilutės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje spalio 10 d. vyko darbinis susitikimas su Šilutės savivaldybės kultūros įstaigų bei meno kolektyvų vadovais.

Aptarta jaunimo politikos situacija Šilutės savivaldybėje
2018-10-11

Šilutės rajono savivaldybėje spalio 9 d. lankėsi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelisbei Jaunimo reikalų departamento direktorius Jonas Laniauskas. Susitikimo tikslas – aptarti jaunimo politikos situaciją Šilutės savivaldybėje.

Informacija apie viešą supažindinimą su Klaipėdos miesto III vandenvietės iškėlimo galimybių studijos strateginio pasekmių aplinkai vertinimo ataskaita
2018-10-11

Informuojame, kad 2018 m. rugsėjo mėnesį atliktas Klaipėdos miesto III vandenvietės iškėlimo galimybių studijos sprendinių (toliau – GS) strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (toliau – SPAV) ir parengta strateginių pasekmių aplinkai vertinimo ataskaita.

Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje – nauja paroda
2018-10-09

Šilutės rajono savivaldybės salę nuo šiol puošia Stanislovo Liepio paroda „Gamtos spalvos Lietuvoje ir pasaulyje“. Fotografas teigia, jog nuo jaunystės jį traukė kelionės, gamta, sportas. Prieš dešimtmetį meilė gamtai ir kelionėms ėmė telktis viena kryptimi – pradėjo tikslingai stebėti ir fotografuoti pamario, Lietuvos ir kelionių metu aplankytų šalių gamtą. Pastaruosius trejus metus S. Liepis stebėjo ir fotografavo paukščius. „Jokiose parodose nesu demonstravęs savo darbų ir šiandien čia esu kaustomas drovumo ir kartu baimės jausmo“, – sako fotografas S. Liepis. Parodoje eksponuojamose nuotraukose užfiksuotos akimirkos – natūralios gamtos atspindys.

Tarptautinė mokytojų diena
2018-10-08

Spalio 5-ąją – Tarptautinę mokytojų dieną – Šilutės kultūros ir pramogų centro salė buvo sausakimša. Į šventinį koncertą sugužėjo pedagogai ne tik iš Šilutės miesto, bet ir iš visos Savivaldybės. Šventine nuotaika pasipuošę tądien buvo ir mokytojai senjorai.

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos dalyvauti 2019 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurse
2018-10-08

Šilutės savivaldybės administracija skelbia konkursą 2019 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti valstybės ir savivaldybės lėšomis.

Informacija ūkininkams
2018-10-08

Kaimo reikalų skyriuje gauti sąrašai dėl 2018 metų susietosios paramos už pienines karves. 

Įveiktas pirmasis Konstitucijos egzamino etapas
2018-10-05

Šilutės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje spalio 4-ąją įvyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I etapas, kurį įveikė du dalyviai. Tądien 392 mokiniai taip pat įsitraukė į pilietiškumo akciją ir laikė Konstitucijos egzaminą savosiose mokyklose.

Archyvas
Sekite mūsų naujienas
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
1818
Dabar naršo:
956
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647