Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Daugiabučio namo, esančio Jaunimo al. 10, Šilutė, butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu balsų skaičiavimo komisijos posėdžio protokolas
2018-03-23
Šilutės rajono savivaldybė perka socialinius būstus
2018-03-23
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ar dažnai lankotės teatre?
Taip, dažnai
Priklauso nuo finansinių galimybių
Ne, nes nebėra kuriamų aktualių pjesių
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Laba diena,kodel moku uz siuksliu isvezima,ju rusiavima,o ju neisveza{2018.02.12d)Dirvu 5.Salia aikstelej stovi konteineris,jis isvezamas,kaip aisku siu siuksliu niekas nerusiuoja,vercia kas netingi...ir ko netingi....Moku uz paslauga,kuri neatliekama.Stiklo konteineri pripildom vos du kart per metus,plastmases,aisku tankiau,bet ir tai karta i menesi...Taip mokam uz tai,kad pro sali siuksline pravaziuoja....
2018-02-15 paklausė: Rolanda
Kam priklauso Knygnešių kv.prie 17namo link 15 namo šaligatviai,jų niekas neprižiūri ,nevalo.Kaip mums nunešti šiukšles prie konteinerių?
2018-02-09 paklausė: Gyventoja
Laba diena, prie Melioratorių 6 namo viename gale, čia netoli esančios įstaigos "Oazis" prie buvusios komisiriato tvoros yra raudonai atžymėtas elektros stulpas, kuris yra pasviręs pavojingu kampu, senojo stulpo lempos išmontuotos. Vieną įmonė naujus elektros stulpus su lempom sudėjo, o kita - neišmontavo to sukrypusio stulpo. Kur reikia kreiptis, kad šis pavojingai pasviręs stulpas, būtų demontuotas, nes galbūt jis gali kelti grėsmę žmonių gyvybei, negi lauksim, kol nutiks kokia nors nelaimė? Nesuprantu, kad ne vieną kartą jau susiklosto įdingos praktikos, kad darbai neužbaigiami iki galo. Betgi turėtų ta kita įmonė, kuri naikins senuosius elektros stulpus, šį pakrypusį stulpą demontuoti. Vyksta elementarių dalykų nesužiūrėjimas.

2018-01-24 paklausė: Gyventojas
Laba diena. Vaikas lanko žibų pradinę mokyklą, tačiau nuo baldų pusės į aikštelę, esančią prie Darbo biržos įvažiuoti neįmanoma, vien duobės. Kada bus išspręsta ši duobių problema?
2018-01-23 paklausė: Laura
Sveiki. Prieš du metus domėjausi dėl gluosnių g. atkarpos nuo IKI parduotuvės iki cintjoniškių g. rekonstrukcijos. Tuomet man buvo atsakyta, kad gatvę rekonstruoti žadama 2016-2017 metais. Kaip žinome ji vis dar apverktinos būklės, todėl norėčiau sužinoti ar šiuo klausimu yra kokių planų?
2018-01-13 paklausė: Tadas
Sveiki, gyvenu daugiabutyje, salia savivaldybei priklausantis butas. Kur butu galima pasiteirauti apie nuomininkus , kas gyvena ir kita informacija? Aciu
2018-01-05 paklausė: Mama
Laba diena, noriu paklausti dėl vaiko pinigų mokamų nuo sausio 1d. Kuris iš tėvų turi pateikti prašymą ar reikalingi abiejų tėvų prašymai? Ačiū.
2018-01-02 paklausė: Rasa
Laba diena, Laučių km. Tujų g.vos pravaziuojama, didžiausia duobė ties kaimynais kuri tokiais orais prisipildo vandens, tai nei pravaziuot , nei praeit vaikams į mokyklą. Dar kaimynai savavališkai užtvėrė su kuolais keliui priklausančią teritorija ir aptvere su virvėmis. Kur kreiptis , kad kaimynai nesavivaliautu ir , kad kelias pagaliau būtų sutvarkytas???
2017-12-27 paklausė: Pasipiktines gyventojas
Prie Laisvės 4, 8, 9 ir Taikos 10 yra patys tragiškai labiausiai blogi kiemai ir šaligatviai. Ar bus artimiausiu metu pasirašytas sutartis dėl Laisvės alėjos kiemų, šaligatvių ir visos infrastruktūros renovacijos? Nes tie šaligatviai tokie tragiški, kad prietemoje einant, galima ir koją išsisukti at pargriūti. Ypatingai tas liečia vyresnio amžiaus žmones. Laisvės alėjos infrastruktūros rekonstrukcija/renovacija gyvybiškai būtina.

2017-12-27 paklausė: Gyventojas
Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kada Melioratorių alėjoje bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kaip žinia, turiu informaciją, kad jos yra planuojamos įrengti prie krepšinio žaidimų aikštelių, jos yra tarp 6-7 Melioratorių alėjos namų, tarp 9 ir 10. Nejaugi vakarais po 17 val. jau normaliai nebegalima nei saugiai praeiti, kai jau nebe pirmas kartas kai prie Melioratorių 7 jauni chuliganai užsikabinėja tai dieną, tai vakare.
Savaime aišku, kad stebėjimo kameros yra ne tik kaip būtinybė, bet kaip ir prevencinė priemoně. Atkreiptinas dėmesys į Melioratorių 7 namą, nes saujelė vaikinų, kabinėjasi prie praeivių. Šviečia naujos lempos, be to yra žmonių, kurie nori saugiai gyventi, kad buūtų įrengtos kameros.

2017-12-21 paklausė: Gyventojas
Laba diena.
Kada numatyta tvarkyti/rekonstruoti Lauko gatvę? Gatvė praktiškai be šaligatvių, dėl to važiuojamąja dalimi vaikšto pėstieji. Dalis gatvės visiškai neapšviesta, o ja į čia pat esančią M. Jankaus gimnaziją eina daug moksleivių. Iki nelaimės, kartais atrodo, čia visai nedaug. Gatvė siaura - prasilenkiant važiuojama ant "žalios" vejos.
2017-12-17 paklausė: Robertas
Cintjoniškių gatvėje visai čia pat netoli naujosios "Maximos", prie įvažiavimo berods, į Miško gatvę, yra visiškai labai blogos būklės šaligatvis, sutrūkę, atitrūkę, kai kurios visiškai sulūžosios šaligatvio plytelės. Tamsoj bus tikrai pavojinga tokiu "šaligatviu" ir eiti. Prie "Maximos" jau ir šaligatvio naujas trinkeles deda, bet kaip čia bus prie to posūkio, vos už kelių žingsnio nuo naujojo "Maximos" šaligatvio? Juk ir pėstieji eis, tai kodėl į tą patį "Maximos" projektą neįtraukė to nedidelio galiuko sugriuvusio šaligatvio? Visur kitur sudėti milžiniški pinigai tvarkyti šaligatvius kvartalams, "Maximai", bet čia tai nesuprantu. Tikrai tokie dalykai nedaro jokios garbės Šilutės miestui. Gerbiamieji valdžios žmonės, darykit viską, kad šitas apverktinos būklės šaligatvis, bütų sutvarkytas ar atnaujintas trinkelėmis. Kiek galima, greičiau, nes yra planai naująją "Maximą" atidaryti gruodžio 25 d.
2017-11-09 paklausė: Gyventojas
ar sode gyvenantiems bus galimybe isigyti komposto deze,ir kur kreiptis
2017-11-07 paklausė: Rasa
Spalio 20 klausiau dėl Jaunimo alėjos 4 namo kiemo ir įvažiavimo į darželį. Lapkričio 2 dieną gavau atsakymą, kad klausimas dar bus pakartotinai nagrinėjamas, o šiandien (2017-11-06) jau matau ekskavatorių, kuris kasa ir platina įvažiavimą į darželį. Negi taip greit problemą pašalinot? Kodėl darželį aptarnaujantis sunkiasvoris transportas (darželio adresas Kudirkos g. 20) į teritoriją turi patekti per kaimynų kiemus? Ar jums, išrinktiems tautos atstovams, patiktų, kai per jūsų kiemus kaimynas važinėtų sunkvežimiais?
2017-11-06 paklausė: Laima
Laba diena. 1987 baigiau Silutes 20 PTM. Kaip butu galima issiimti mokslo baigimo diplomo kopija? Aciu. Pagarbiai A .Baliuniene
2017-11-06 paklausė: Ausra Baliuniene
Laba diena,
Noriu paklausti kodėl niekas netvarko Kurėno gatvės?.. Vien duobės ir molis ant kelio per kurį neįmanoma nei vaikams pareiti iš mokyklos po lietaus, nei mašina važiuoti. Jau nekalbant apie tai, kad visas tas molis nuo gatvės po lietaus atsiduria kiemuose ant trinkelių. Kartais matome, kaip greideris lygina Jovarų gatvę, bet į Kurėno gatvę greideris dažniausiai neužsuka. Ar čia yra vairuotojo saviveikla ar toks nurodymas?. Jei reikia kiekvieną kartą informuoti kad yra poreikis - galime tą daryti, tačiau ligi šiol manėme, kad tai yra atitinkamų tarnybų pareiga.
Būtų malonu, kad atsakytumėte.
2017-10-27 paklausė: Rimantas
Kur dingo asfaltas pasisukus nuo Stadiono gatvės į Aušros gatvę? Nuo vasaros vidurio gatvės asfalto niekas nelopė, o buldozeriu nulygino. Dabar asfaltuotos gatvės neliko nė žymės, po lietaus išlenda asfalto nuolaužos, kurios gadina transporto priemones. Ar tai nėra Aušros sodo gyventojų susisiekimo pabloginimas? Kas bus daroma, kad padėtis pagerėtų?
2017-10-20 paklausė: Laima
Kodėl Jaunimo alėjos 4 namo gyventojai nebeturi kiemo? Kodėl kiemas tapo gatve, o pro butų langus kasdien nuo ankstyvo ryto važiuoja sunkvežimiai, lengvieji automobiliai ( apie 100 kasdien) ir net neieškoma problemos sprendimo būdų, o kategoriškai atkertama, kad kitaip nebus. Kai darželį pastatė apie 1973 metus, tai tiekėjas visus maisto produktus atveždavo motoroleriu, sunkvežimis kartą metuose į rūsį atveždavo daržoves, o tėvai vaikus į darželį atsivesdavo, dabar transporto spūstys kieme- kasdienybė. Mane ir kitus namo gyventojus domina kokie leistini atstumai nuo gyvenamojo namo iki gatvės (kuria tapo mūsų kiemas) numatyti teisės aktuose? Ar jie nepažeidžiami?
2017-10-20 paklausė: Laima
Didžiuojamės būdami Europos viduryje,bet keliai nepravažiuojami.Kada bus normaliai sutvarkytas kelias į "Aušros" sodų bendriją.Kelis šimtus metrų nesugeba sutvarkyti.Gal gyventojai ir sodų savininkai turi pradėt kreiptis į teismą,kad reikalai pajudėtų?
2017-10-15 paklausė: Birutė
Laba diena 2008 m mus visa seima isdeklaravo is Usenu sen o manes neisdeklaravo prasau perziureti kodel mane pamirso ACIU
2017-09-22 paklausė: Juozas Nuseda
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
  
AntiSpam
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
21605
Dabar naršo:
697
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647