Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Darbdavių dėmesiui
2018-07-19
„Ryterna modul Mototourism rally“- Dakaras intelektualiems
2018-07-18
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ką labiau akcentuojate šeimoje: vaiko teises ar pareigas?
Labiau akcentuojamos vaiko teisės
Labiau akcentuojamos vaiko pareigos
Nieko neakcentuoju
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Svarstoma dėl Laisvės ir Šimtmečio gatvių pavadinimų. Abu pavadinimai puikūs, bet kodėl Naujakuriuose vis dar yra Komunarų gatvė?
2018-05-31 paklausė: Kęstgailė
Kaip suprasti ,kad Knygnešių kvartale tarp 13-15-17namų prie vaikų žaidimo aikštelės ir prie mašinų stovėjimo aikštelės bojuoja pieva nešienaujama,neprižiūrima,baisu vaikus leisti į aikštelę juk ten erkių pilna,Žiema nuo šaligatvio niekas sniego nevalė,prie konteinerių bridome per sniegą.Kur seniūnija,kad nemato apleistų plotų?
2018-05-23 paklausė: AURIMAS
Laba diena,prasome pasakyti,kas kontroliuoja socialiai remtinus asmenis atidirbancius uz gaunama parama.Dauguma tik vaizduoja,kad dirba arba atmestinai atlieka pavestus darbus.Cia kalba apie nuosaliasnes miesto vietas,stadionai,aiksteles,zalieji skveriukai.Is slies ziurint atrodo,kad neuztenka darbo yrankiu vieni stovi kiti dirba.ACIU
2018-05-17 paklausė: STASAS
Norėjau sužinot telefono numerį tu kurie atsakingi už prie melioratoriu al 7 ir 5 namų deda trinkeles, nes niekaip nesugeba tinkamai užbaikt darbų, vis palieka broką kad kojas gali išsisukti. Aš klausiau darbininkų bet jie sako darbai baikit nors relei brokas akivaizdus.
2018-05-10 paklausė: Gintas
Laba diena. Noreciau suzinoti kaip butu galima atsisakyti Silutes Busto paslaugu? Namas yra dvieju seimu abi sutinka atsisakyti. nuo ko reiketu pradeti? Aciu labai!
2018-05-10 paklausė: Marius
Laba diena, ar yra Šilutės mieste galimybė nuomotis iš savivaldybės mašinų parkavimo vietą mašinų parkavimo aikštelėje? Parkavimo aikštelė yra priskirta daugiabučiui namui, bet ji nėra išpirkta ar nuomojama. Domina tik parkavimo vietos nuoma vienai ar dviem mašinoms.
2018-05-07 paklausė: Aneta
M. Jankaus gatvėje yra baisūs šaligatviai. Skaičiau, kada yra parengtas projektas sutvarkyti šią gatvę su šaligatviais, kada bus pradėtas įgyvendinti šis projektas? Dar ir Lauko gatvė.
2018-04-26 paklausė: Gyventojas
Kodėl netesiami darbai Naujakuriuose Rasos ir Jovarų gatvėse? Kada planuojama?
2018-04-13 paklausė: Dana
Laba diena,
Noriu paklausti, kodėl Rusnėje skaičiuojamas mokestis už šiukšles, jei jos iš viso nebuvo vežtos? Jei nėra paslaugos, nėra ir mokėjimo. Norėtųsi, kad tai būtų peržiūrėta. Pernai antras ketvirtis man buvo paskaičiuotas 14.58, o šiemet kažkodėl 21.87. Apskritai buvo kalbėta, kad mokestis už šiukšles mažės. Kur čia tas mažėjimas?
2018-03-27 paklausė: Violeta
Laba diena,kodel moku uz siuksliu isvezima,ju rusiavima,o ju neisveza{2018.02.12d)Dirvu 5.Salia aikstelej stovi konteineris,jis isvezamas,kaip aisku siu siuksliu niekas nerusiuoja,vercia kas netingi...ir ko netingi....Moku uz paslauga,kuri neatliekama.Stiklo konteineri pripildom vos du kart per metus,plastmases,aisku tankiau,bet ir tai karta i menesi...Taip mokam uz tai,kad pro sali siuksline pravaziuoja....
2018-02-15 paklausė: Rolanda
Kam priklauso Knygnešių kv.prie 17namo link 15 namo šaligatviai,jų niekas neprižiūri ,nevalo.Kaip mums nunešti šiukšles prie konteinerių?
2018-02-09 paklausė: Gyventoja
Laba diena, prie Melioratorių 6 namo viename gale, čia netoli esančios įstaigos "Oazis" prie buvusios komisiriato tvoros yra raudonai atžymėtas elektros stulpas, kuris yra pasviręs pavojingu kampu, senojo stulpo lempos išmontuotos. Vieną įmonė naujus elektros stulpus su lempom sudėjo, o kita - neišmontavo to sukrypusio stulpo. Kur reikia kreiptis, kad šis pavojingai pasviręs stulpas, būtų demontuotas, nes galbūt jis gali kelti grėsmę žmonių gyvybei, negi lauksim, kol nutiks kokia nors nelaimė? Nesuprantu, kad ne vieną kartą jau susiklosto įdingos praktikos, kad darbai neužbaigiami iki galo. Betgi turėtų ta kita įmonė, kuri naikins senuosius elektros stulpus, šį pakrypusį stulpą demontuoti. Vyksta elementarių dalykų nesužiūrėjimas.

2018-01-24 paklausė: Gyventojas
Laba diena. Vaikas lanko žibų pradinę mokyklą, tačiau nuo baldų pusės į aikštelę, esančią prie Darbo biržos įvažiuoti neįmanoma, vien duobės. Kada bus išspręsta ši duobių problema?
2018-01-23 paklausė: Laura
Sveiki. Prieš du metus domėjausi dėl gluosnių g. atkarpos nuo IKI parduotuvės iki cintjoniškių g. rekonstrukcijos. Tuomet man buvo atsakyta, kad gatvę rekonstruoti žadama 2016-2017 metais. Kaip žinome ji vis dar apverktinos būklės, todėl norėčiau sužinoti ar šiuo klausimu yra kokių planų?
2018-01-13 paklausė: Tadas
Sveiki, gyvenu daugiabutyje, salia savivaldybei priklausantis butas. Kur butu galima pasiteirauti apie nuomininkus , kas gyvena ir kita informacija? Aciu
2018-01-05 paklausė: Mama
Laba diena, noriu paklausti dėl vaiko pinigų mokamų nuo sausio 1d. Kuris iš tėvų turi pateikti prašymą ar reikalingi abiejų tėvų prašymai? Ačiū.
2018-01-02 paklausė: Rasa
Prie Laisvės 4, 8, 9 ir Taikos 10 yra patys tragiškai labiausiai blogi kiemai ir šaligatviai. Ar bus artimiausiu metu pasirašytas sutartis dėl Laisvės alėjos kiemų, šaligatvių ir visos infrastruktūros renovacijos? Nes tie šaligatviai tokie tragiški, kad prietemoje einant, galima ir koją išsisukti at pargriūti. Ypatingai tas liečia vyresnio amžiaus žmones. Laisvės alėjos infrastruktūros rekonstrukcija/renovacija gyvybiškai būtina.

2017-12-27 paklausė: Gyventojas
Laba diena, Laučių km. Tujų g.vos pravaziuojama, didžiausia duobė ties kaimynais kuri tokiais orais prisipildo vandens, tai nei pravaziuot , nei praeit vaikams į mokyklą. Dar kaimynai savavališkai užtvėrė su kuolais keliui priklausančią teritorija ir aptvere su virvėmis. Kur kreiptis , kad kaimynai nesavivaliautu ir , kad kelias pagaliau būtų sutvarkytas???
2017-12-27 paklausė: Pasipiktines gyventojas
Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kada Melioratorių alėjoje bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kaip žinia, turiu informaciją, kad jos yra planuojamos įrengti prie krepšinio žaidimų aikštelių, jos yra tarp 6-7 Melioratorių alėjos namų, tarp 9 ir 10. Nejaugi vakarais po 17 val. jau normaliai nebegalima nei saugiai praeiti, kai jau nebe pirmas kartas kai prie Melioratorių 7 jauni chuliganai užsikabinėja tai dieną, tai vakare.
Savaime aišku, kad stebėjimo kameros yra ne tik kaip būtinybė, bet kaip ir prevencinė priemoně. Atkreiptinas dėmesys į Melioratorių 7 namą, nes saujelė vaikinų, kabinėjasi prie praeivių. Šviečia naujos lempos, be to yra žmonių, kurie nori saugiai gyventi, kad buūtų įrengtos kameros.

2017-12-21 paklausė: Gyventojas
Laba diena.
Kada numatyta tvarkyti/rekonstruoti Lauko gatvę? Gatvė praktiškai be šaligatvių, dėl to važiuojamąja dalimi vaikšto pėstieji. Dalis gatvės visiškai neapšviesta, o ja į čia pat esančią M. Jankaus gimnaziją eina daug moksleivių. Iki nelaimės, kartais atrodo, čia visai nedaug. Gatvė siaura - prasilenkiant važiuojama ant "žalios" vejos.
2017-12-17 paklausė: Robertas
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
  
AntiSpam
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
4613
Dabar naršo:
513
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647