Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Informacija dėl išmokos vaikui skyrimo ir mokėjimo
2018-11-12
Vilkyčiuose ir Švėkšnoje – naujų ikimokyklinių ugdymo grupių atidarymai
2018-11-09
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ar dalyvautumėte visuotinėje mankštoje?
Taip
Priklausomai nuo laiko ir vietos
Mankštą darau vienas (-a)
Nesimankštinu
Nedalyvaučiau
Neturiu nuomonės
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Kam priklauso greideriuoti vieškelius Rusnėje, konkrečiai Skirvytėlės gatvę. Jau daugiau kaip mėnesį negreideriuotas. Kodėl to nedaroma sistematingai ? Kodėl kas kartą reikia kažkam piktintis ? Kodėl ekskursijos lengavis automobiliais ir autobusais kas savitgalį gausiai važiuojančios į Kazimiero Banio etnografinę sodybą, turi kratytis po duobėtą vieškelį, kurį išgadina gausūs žvejų automobiliai kasdieną plūstantys į Rusnę ?
2018-11-01 paklausė: Eimuntas
Sveiki
Rajone turime tiltu, kuriu bukle kritiska.Rusnes tilto vandens surinktuvai uzsikise.Kai kur ju isvis nera tai sudetos medines lenteles Tureklai nedazyti, kai kur taip nurudije, kad vos laikosi.Apie betono nutrupejimus nekalbam jau. Jeigu koks vede papildomai laidus tai laikikiliams isbombintos kiaurymes kad tik vandeniui rinktis. K. GRINIAUS TILTO TOKIA PAT APVERKTINA BUKLE. Kolkas uztektu tik pasisluoti ir apsitvarkyti, kad paskui nereiktu milijonu prasyti
2018-10-22 paklausė: tomas
Laba diena. Noriu paklausti: ar galima gauti kokią nors paramą nukentėjusiam nuo gaisro? Reikia atstatyti ūkinį pastatą, gyvena pensijinio amžiaus žmogus. Jeigu galima, tai kur kreiptis?
2018-10-19 paklausė: Kaimynė
Laba diena, turime tokią problemą ir nežinome kaip ją išspręsti. Rugsėjo 4d.vakarą užregistravome vandens tiekimo gedimą Degučių kaime, Beržų g., ūkiniuose pastatuose.Rugsėjo 5 d. atvyko Šilutės vandenys darbuotojai ir nutraukė vandens tiekimą. Priežastis-susimokėti už remonto darbus turi patys gyventojai. Gedimas yra iki įvado, ir mūsų žiniomis, jį turi remontuoti Šilutės vandenys, atvyko Žemaičių Naumiesčio padalinio vadovas Žydrūnas Papievis ,elgėsi arogantiškai ir problemos nesprendė, viską paliko spręsti patiems gyventojams.TAD NORIME, KAD JŪS PADĖTUMĖTE IŠSIAIŠKINTI,KAS ATSAKINGAS UŽ GEDIMUS IKI ĮVADO.KODĖL ŠILUTĖS VANDENYS ATSISAKO REMONTUOTI NORS MOKESČIUS MES MOKAME. Neišsprendus problemos ir nesulaukus jūsų pagalbos kreipsimės į žiniasklaidą.
2018-10-16 paklausė: Degučių gyventojai
Sveiki. Reikalinga pazyma notarui ,kad nesu skoloje uz komunalines atliekas Silutes r.Mockiu k.Energetiku g.2 .Pagal paveldejima .Ten nebuvo gyvenama ir jokiomis paslaugomis nesinaudota.Issideklaruota nuo 2017 m12m30.
2018-09-09 paklausė: Lilia Rudiene
Laba diena. Norėjau paklausti kada vėl galima stoti į eilę socialiniui būstui gauti, jeigu prieš tai iš eilės buvai pasitraukes savo noru. Ar yra koks nors terminas? Ačiū.
2017-04-20 paklausė: Gražina
Na ir vis niekaip nepradedama renovuoti M. Jankaus gatvės nei Lauko gatvės. Kiek dar čia stovės tie baisūs šaligatviai, kurie yra tikra miesto piktžaizdė? Rašėte kažkada tuoj bus darbų pirkimas, vyksta projektavimas, tai jau seniai laikas buvo galima tuos darbus pradėti, kad mokiniai į M. Jankaus mokyklą būtų galėję jau naujais mokslo metais eiti nauju šaligatviu.
2018-08-24 paklausė: Gyventojas
Svarstoma dėl Laisvės ir Šimtmečio gatvių pavadinimų. Abu pavadinimai puikūs, bet kodėl Naujakuriuose vis dar yra Komunarų gatvė?
2018-05-31 paklausė: Kęstgailė
Kaip suprasti ,kad Knygnešių kvartale tarp 13-15-17namų prie vaikų žaidimo aikštelės ir prie mašinų stovėjimo aikštelės bojuoja pieva nešienaujama,neprižiūrima,baisu vaikus leisti į aikštelę juk ten erkių pilna,Žiema nuo šaligatvio niekas sniego nevalė,prie konteinerių bridome per sniegą.Kur seniūnija,kad nemato apleistų plotų?
2018-05-23 paklausė: AURIMAS
Laba diena,prasome pasakyti,kas kontroliuoja socialiai remtinus asmenis atidirbancius uz gaunama parama.Dauguma tik vaizduoja,kad dirba arba atmestinai atlieka pavestus darbus.Cia kalba apie nuosaliasnes miesto vietas,stadionai,aiksteles,zalieji skveriukai.Is slies ziurint atrodo,kad neuztenka darbo yrankiu vieni stovi kiti dirba.ACIU
2018-05-17 paklausė: STASAS
Laba diena. Noreciau suzinoti kaip butu galima atsisakyti Silutes Busto paslaugu? Namas yra dvieju seimu abi sutinka atsisakyti. nuo ko reiketu pradeti? Aciu labai!
2018-05-10 paklausė: Marius
Norėjau sužinot telefono numerį tu kurie atsakingi už prie melioratoriu al 7 ir 5 namų deda trinkeles, nes niekaip nesugeba tinkamai užbaikt darbų, vis palieka broką kad kojas gali išsisukti. Aš klausiau darbininkų bet jie sako darbai baikit nors relei brokas akivaizdus.
2018-05-10 paklausė: Gintas
Laba diena, ar yra Šilutės mieste galimybė nuomotis iš savivaldybės mašinų parkavimo vietą mašinų parkavimo aikštelėje? Parkavimo aikštelė yra priskirta daugiabučiui namui, bet ji nėra išpirkta ar nuomojama. Domina tik parkavimo vietos nuoma vienai ar dviem mašinoms.
2018-05-07 paklausė: Aneta
M. Jankaus gatvėje yra baisūs šaligatviai. Skaičiau, kada yra parengtas projektas sutvarkyti šią gatvę su šaligatviais, kada bus pradėtas įgyvendinti šis projektas? Dar ir Lauko gatvė.
2018-04-26 paklausė: Gyventojas
Kodėl netesiami darbai Naujakuriuose Rasos ir Jovarų gatvėse? Kada planuojama?
2018-04-13 paklausė: Dana
Laba diena,
Noriu paklausti, kodėl Rusnėje skaičiuojamas mokestis už šiukšles, jei jos iš viso nebuvo vežtos? Jei nėra paslaugos, nėra ir mokėjimo. Norėtųsi, kad tai būtų peržiūrėta. Pernai antras ketvirtis man buvo paskaičiuotas 14.58, o šiemet kažkodėl 21.87. Apskritai buvo kalbėta, kad mokestis už šiukšles mažės. Kur čia tas mažėjimas?
2018-03-27 paklausė: Violeta
Laba diena,kodel moku uz siuksliu isvezima,ju rusiavima,o ju neisveza{2018.02.12d)Dirvu 5.Salia aikstelej stovi konteineris,jis isvezamas,kaip aisku siu siuksliu niekas nerusiuoja,vercia kas netingi...ir ko netingi....Moku uz paslauga,kuri neatliekama.Stiklo konteineri pripildom vos du kart per metus,plastmases,aisku tankiau,bet ir tai karta i menesi...Taip mokam uz tai,kad pro sali siuksline pravaziuoja....
2018-02-15 paklausė: Rolanda
Kam priklauso Knygnešių kv.prie 17namo link 15 namo šaligatviai,jų niekas neprižiūri ,nevalo.Kaip mums nunešti šiukšles prie konteinerių?
2018-02-09 paklausė: Gyventoja
Laba diena, prie Melioratorių 6 namo viename gale, čia netoli esančios įstaigos "Oazis" prie buvusios komisiriato tvoros yra raudonai atžymėtas elektros stulpas, kuris yra pasviręs pavojingu kampu, senojo stulpo lempos išmontuotos. Vieną įmonė naujus elektros stulpus su lempom sudėjo, o kita - neišmontavo to sukrypusio stulpo. Kur reikia kreiptis, kad šis pavojingai pasviręs stulpas, būtų demontuotas, nes galbūt jis gali kelti grėsmę žmonių gyvybei, negi lauksim, kol nutiks kokia nors nelaimė? Nesuprantu, kad ne vieną kartą jau susiklosto įdingos praktikos, kad darbai neužbaigiami iki galo. Betgi turėtų ta kita įmonė, kuri naikins senuosius elektros stulpus, šį pakrypusį stulpą demontuoti. Vyksta elementarių dalykų nesužiūrėjimas.

2018-01-24 paklausė: Gyventojas
Laba diena. Vaikas lanko žibų pradinę mokyklą, tačiau nuo baldų pusės į aikštelę, esančią prie Darbo biržos įvažiuoti neįmanoma, vien duobės. Kada bus išspręsta ši duobių problema?
2018-01-23 paklausė: Laura
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >> 

Užduokite savo klausimą:
 
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Atgal
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
6802
Dabar naršo:
361
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647