Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

2018 m. rugpjūčio 16 d.
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Šilutės m., Tilžės g. 32A
2018-08-14
Žolynėliai ligi pat dangaus
2018-08-10
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ar pasitikite ugniagesiais?
Taip, visiškai pasitikiu
Ne, nepasitikiu
Šiais laikais niekuo negalima pasitikėti
Aktualijos
Daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojų dėmesiui
2018-08-09

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą.

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio 30-metis (Minėjimo programa)
2018-08-06

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio 30-metis (Programa PDF formatu) 

Bendroji programa (PDF formatas)

Kvietimas į Žuvienės virimo čempionatą
2018-07-27

Maloniai kviečiame visas bendruomenes, įmonių ir įstaigų kolektyvus dalyvauti tarptautiniame dešimtajame Žuvienės virimo čempionate, kuris vyks istorinėje Šilokarčemoje – senojo turgaus aikštėje (Turgaus g. 5, Šilutėje) 2018 m. rugsėjo 8 d. nuo 12 val.
Žuvienės virimo čempionato vyriausiojo šefo Marijaus Budraičio kreipimasis, taisyklės ir dalyvio anketa yra paskelbta Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainės www.silute.lt nuorodoje „Žuvienės virimo čempionatas“.
Registruotis prašome el. p. jurgita.skobiene@silute.lt iki 2018 m. rugsėjo 6 d. 17.00 val.
Iki susitikimo antrąjį rugsėjo šeštadienį Šilutėje!

Naujovė – kultūros pasas, kuriuo naudosis visi mokiniai
2018-07-23

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, pradeda veikti Kultūros paso modelis, kurį sukūrė dvi ministerijos – Švietimo ir mokslo bei Kultūros. Jau patvirtinta Kultūros paso koncepcija ir Kultūros paso paslaugų atrankos 2018 metų tvarkos aprašas. Kultūros paso tikslas – nuo mažų dienų ugdyti mokinių kultūros suvokimą, meninį skonį, skatinti juos įsitraukti į kultūrines veiklas.

Bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų dėmesiui
2018-07-03

Kviečiame teikti paraiškas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Archyvas
Naujienos
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Šilutės m., Tilžės g. 32A
2018-08-14
Žolynėliai ligi pat dangaus
2018-08-10

 

 

Kviečiame į Usėnų seniūnijos vasaros šventę "Žolynėliai ligi pat dangaus".

Nauja paslauga bibliotekoje – plačiaformatės spaudos paslauga
2018-08-09

Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka nuo balandžio pradžios pradėjo teikti naują mokamą paslaugą – plačiaformatės spaudos spausdinimą. Tai didelio formato skaitmeninė spauda, kuri yra viena populiariausių reklamos formų rinkoje, kasmet tampanti vis populiaresnė. Plačiaformatė spauda yra puikus pasirinkimas norint atsispausdinti didesnio formato plakatus.

Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. Šilutės rajono savivaldybės Kaimo reikalų skyriuje priimamos paraiškos paramai už papildomą bičių maitinimą gauti.
2018-08-09

Parama skiriama tiems bičių laikytojams, kurie turi ne daugiau kaip 150 bičių šeimų. Siekiantys paramos bitininkai turi būti deklaravę savo laikomų bičių šeimų skaičių Ūkinių gyvūnų registre.

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Vainuto mstl., Tauragės g. 14
2018-08-08
Informacija apie Šilutės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojo, atliekančio Savivaldybės vyriausiojo architekto funkcijas, pritarimą projektiniams pasiūlymams Šilutės r. sav., Kintų mstl., Kuršių g. 2
2018-08-08
Informacija apie Šilutės rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojo, atliekančio Savivaldybės vyriausiojo architekto funkcijas, pritarimą projektiniams pasiūlymams Šilutės r. sav., Žem. Naumiesčio mstl., tarp Žaliojo Kalno, Ramybės ir Dariaus ir Girėno gatvių
2018-08-08
Grajikit, Bikavos žiogeliai
2018-08-08

 

Rugpjūčio 18 d. Bikavėnuose vasaros šventė "Grajikit, Bikavos žiogeliai".

Lietuvos kariuomenės informacija
2018-08-03

Šilutės mieste, miesteliuose ir apylinkėse Lietuvos kariuomenė 2018 m. rugpjūčio 19-23 d. vykdys pratybas, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, kitų institucijų atstovai. Mokymai bus vykdomi sausumoje ir vandenyse. Pratybose vykdomų taktinių užduočių metu bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės ir ginklai. Už karių instruktažą, saugų elgesį pratybų metu ir aplinkosaugos reikalavimų laikymąsi mokymų metu atsako pratybų vadovas.

GLOBALI ŠILUTĖ: gal Jūs iš Šilutės, tačiau šiuo metu gyvenate užsienyje?
2018-08-02

    GLOBALI ŠILUTĖ ( globali.silute.lt ) – tai projekto „Globali Lietuva“, kurį įgyvendina Lietuvos savivaldybių asociacija, dalis. Projektu siekiama palaikyti ryšį su išvykusiais šilutiškiais, kad šie jaustųsi visuomet laukiami savo mieste, Pamario krašte, kviesti sugrįžti ilgam ir trumpesniam laikui, kitaip prisidėti prie žmonių ryšio išlaikymo su Šilutės kraštu. Savivaldybė konsultuosis su užsienyje gyvenančiais tautiečiais aktualiais klausimais, o išvykusieji gaus naudingą informaciją apie gimtąjį kraštą, galimybes sugrįžti, įsidarbinti, kurti, investuoti, pranešimus apie renginius ir šventes.

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti
2018-08-01

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą.

Posėdžiai ir susitikimai karštąjį antradienį
2018-07-31

Savivaldybės mažojoje salėje įvyko Savivaldybės vadovų tradicinė spaudos konferencija, kurioje buvo apžvelgta liepos mėnesio veikla: vizitas į Lenkijos Kolobžego savivaldybę dėl projekto „Baltija visiems“, Baltijos galiūnų čempionatas Šilutėje, Kuršių marių plaukimo maratonas, dainų šventės „Vardan tos...“ dalyvių palydos ir sutiktuvės bei pagerbimas, brandos atestatų įteikimas abiturientams ir gabiausiųjų mokinių pagerbimas, darbiniai susitikimai su Lietuvos darbo biržos atstovais, Susisiekimo ministru, bendrovės „Hummel“ vadovais (pasirašyta bendradarbiavimo sutartis), dalyvavimas net 5 bendruomenių renginiuose, pasieniečių sąskrydyje Kintuose, Žemaičių Kalvarijos atlaiduose, Laiko kapsulės ateities kartoms įbetonavimo ceremonijose Šilutės autobusų parko, stoties ir prekybos centro statybų vietose.

Akcija „Darom” kviečia prisijungti prie daugiau nei 5 procentų pasaulio žmonių ir paversti Žemę geresne vieta gyventi!
2018-07-30

 

„World Cleanup Day“ - didžiausia pilietinė akcija žmonijos istorijoje, kurioje net 5 proc. mūsų planetos gyventojų susitelks aktyviai veikti ir spręsti mus supančias aplinkosaugines problemas.

Informacija dėl maisto produktų iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalinimo
2018-07-30

Šilutės miesto gyventojams maistas bus dalinamas Žuvų g. 1, Šilutėje, Šilutės seniūnijos kaimų gyventojams – Šilutės seniūnijoje 2018 m. rugpjūčio 7, 8, 9, nuo 9 iki 13 valandos. Kitų seniūnijų gyventojams maisto produktai bus dalinami seniūnijose nuo 2018 m. rugpjūčio 7 dienos. Mieli gyventojai, prašome maisto produktus atsiimti nurodytu laiku. Asmenys, neatsiėmę maisto produktų per 3 darbo dienas, nebeturės galimybės jo atsiimti seniūnijose, kadangi maisto produktai bus atiduoti kitiems socialiai remtiniems asmenims.

Aktyvios šalies seniūnijos – nacionaliniame konkurse „Valstybę kuriame mes“ atrinkta Rusnės seniūnija
2018-07-27

32 seniūnijos varžysis dėl geriausiųjų vardo Nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finale. Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą konkursą inicijavo Kultūros ministerija, siekdama skatinti bendruomeniškumą, stiprinti vietos savivaldą. Iš viso konkurse buvo sulaukta per 60 paraiškų, kuriuose konkurso dalyviai pristatė per pastaruosius penkerius metus nuveiktus darbus, padėjusius suvienyti bendruomenę, įtraukti jos gyventojus į įvairias veiklas ir atnešusius lauktų pokyčių seniūnijos gyvenime.

Skundžiamasi dėl karštymečio uždarose darbo patalpose
2018-07-27

Pastaruoju metu, tebesitęsiant karštų orų antplūdžiui, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gauna vis daugiau paklausimų bei skundų dėl netinkamų darbo sąlygų uždarose patalpose. Skundžiamasi aukšta temperatūra, juntamu oro trūkumu kontorose, prekybos centruose ir pan. bei su tuo susijusia kasdiene bloga darbuotojų savijauta.

Savivaldybės svečiai
2018-07-26

 

Savivaldybėje, pas Merą Vytautą Laurinaitį lankėsi nuolatiniai šilutiškių remtinų šeimų vaikų draugai, globėjai ir paramos davėjai p. Daiva ir p. Alfredas Bartminai iš Vokietijos.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis
2018-07-26

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su bendrove iš Vilniaus, kuri atstovauja garsiąją sporto prekių firmą „Hummel“ ir kurios gaminius galima rasti visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose. Bendrovės vardu sutartį pasirašė jos vadovas Artūras Vitalijus Krukis.

Kvietimas teikti paraiškas dėl kultūros paso
2018-07-25

Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo ir mokslo ministerija kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai.

VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia anonimiškai pasidalinti informacija apie pažeidimus
2018-07-24

 

Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija kviečia visus, turinčius informacijos apie pažeidimus Valstybinių miškų urėdijoje ar miškotvarkos sistemoje, pranešti apie tai elektroniniu paštu pasitikejimolinija@vivmu.lt.

Tėvų linija
2018-07-23

Visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais, paskambinę į “Tėvų liniją” nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12. Tai Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos “Už saugią Lietuvą” dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie “Tėvų liniją” - www.tevulinija.lt

Susisiekimo ministro Roko Masiulio vizitas Šilutėje
2018-07-23

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, LR Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda susitiko su Susisiekimo ministru Roku Masiuliu, susitikime taip pat dalyvavo Vidaus vandens kelių direkcijos atstovas.

Informacija šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia
2018-07-23

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018-07-11 įsakymu Nr. A1-360 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašas (toliau-Aprašas).

Padėkite vaikams sunkiu momentu
2018-07-23

Kasmet keli šimtai vaikų patenka į krizines situacijas savo šeimose. Padėkite vaikui sunkiu metu – tapkite budinčiu globotoju. Plačiau...

Mobili scena
2018-07-23

Šilutės rajono savivaldybė, įgyvendindama Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną projektą „Baltijos istorijos (BALTIC STORIES) – renginių profesionalumo didinimas kultūros integracijai ir tvaraus turizmo plėtrai Pietų Baltijos regiono vietovėse“ (Nr. STHB.02.01.00-32-0082/16-00), įsigijo mobilią sceną.

Archyvas
Sekite mūsų naujienas
 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
21700
Dabar naršo:
680
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647