Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

2017 m. rugsėjo 22 d.
Informacija rajono ūkininkams
2017-09-21
Žemės ūkio rūmų Tarybos rezoliucijos
2017-09-21
Archyvas
 
Dienos klausimas
Kaip vertinate kasmetinę rudens šventę, vykstančią Žemaičių Naumiestyje?
Teigiamai, nes šia švente yra pagerbiami ūkininkai
Nepatinka tokio tipo šventės
Neorganizuočiau tokios šventės
Nesu dalyvavęs šioje šventėje
Aktualijos
Gyventojų dėmesiui!
2017-09-19

Informuojame, kad Šilutės rajono savivaldybės Mažojoje posėdžių salėje, 2017 rugsėjo 25 d., 11 val. vyks spaudos konferencija su LR Seimo nariu Alfredu Stasiu Nausėda.

Konstitucijos egzaminas 2017
2017-09-18

Spalio 3 d., antradienį, 12 val., Šilutės rajono bendruomenė kviečiama laikyti Konstitucijos egzaminą ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. 11 - ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo. 

Mykolinės Žemaičių Naumiestyje
2017-09-11

Mykolinių ir rajoninės ūkininkų šventės programa
2017 m. rugsėjo 30 d.
Žemaičių Naumiestis, Žaliakalnio parkas

Kvietimas teikti prašymus smulkiojo ir vidutinio verslo bei asociacijų rėmimo lėšoms gauti
2017-08-18

Vadovaudamiesi  Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 8 d. įsakymu Nr. T1- 660 „Dėl Šilutės rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei asociacijų rėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ kviečiame teikti paraiškas rėmimo lėšoms gauti.

Archyvas
Naujienos
Įsakymas dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje
2017-09-21

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius įsakymas dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje

Klaipėdos miesto savivaldybė kviečia tapti kultūros ir meno projektų ekspertais
2017-09-21

 Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius inicijuoja naujo kultūros ir meno projektų ekspertų sąrašo sudarymą ir kviečia teikti kandidatūras tapti kultūros ir meno projektų ekspertais.

Šilutės miestui 15 procentų nuolaida apsilankant „Atostogų parke“!
2017-09-20

Devynių skirtingų Lietuvos miestų paskirti atstovai rugsėjo 15 dieną tarpusavyje rungtyniavo plaukimo varžybose „Plauk už miestą 2017“. Atstovus varžybose paskyrė Šilutės, Kretingos, Jonavos, Neringos, Plungės, Klaipėdos, Mažeikių, Palangos ir Klaipėdos rajono savivaldybės.

Parama iš Vokietijos
2017-09-20

Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis rugsėjo 20 d. susitiko su Vokietijoje gyvenančia Inga Jomantaite. Moteris susitikimo metu perdavė labdarą, skirtą vaikams ir jaunimui iš vargingiau gyvenančių Savivaldybės šeimų.

Švėkšnoje atidengtas signataro K. S. Šaulio paminklas ir perduota Lietuvos Nepriklausomybės akto kopija
2017-09-19

Stemplėse (Švėkšnos sen.) rugsėjo 8 d., Nepriklausomybės akto signataro, prelato Kazimiero Stepono Šaulio gimtinėje, buvo pradėta Lietuvos Nepriklausomybės akto kopijos kelionė per vienuolika Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų. Akcija skirta artėjančiam Lietuvos valstybės 100 – čio jubiliejui paminėti.

Rugsėjo mėnesio renginiai
2017-09-19

 

 

 

 

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinio projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinio projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Šilutės m., Emericho g. 35
2017-09-18
Atidarytas rekonstruotas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatas
2017-09-15

2017 m. rugsėjo 14 d. Šilutėje, Lietuvininkų g. 31, po kapitalinio remonto oficialiai atidarytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatas.

Šilutės seniūnijos socialinėms darbuotojoms perduoti 2 nauji automobiliai
2017-09-14

Šilutės rajono savivaldybės vadovai rugsėjo 14 d. Šilutės seniūnijos socialinėms darbuotojoms, kurios dirba su socialinės rizikos šeimomis, įteikė du naujus (Volkswagen Polo) automobilius.

Pasveikinta 90 - metė
2017-09-14

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Bekeris, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės senelių globos namų kolektyvas, artimieji, sugrįžę iš svečių šalių, pasveikino Stefaniją Venslauskienę 90 - ojo jubiliejaus proga.

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo konkursas 2018 metais
2017-09-13

Šilutės rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą „Dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo 2018 metais“.

Vakarų Lietuvos savivaldybės vienija jėgas
2017-09-12

Vakarų Lietuvos savivaldybės imasi iniciatyvos ir regionų ateities viziją formuoja patys – pirmadienį Rietave susitikę Klaipėdos, Tauragės ir Telšių regionų plėtros tarybų pirmininkai ir merai sutarė stiprinti trijų regionų bendradarbiavimą ir pradėjo dialogą dėl vieningo Vakarų Lietuvos regiono formavimo galimybių.

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Aktyvus rugsėjis 2017“
2017-09-12

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direkcija, įgyvendindama 2017 m. Olimpinio švietimo programą, kviečia dalyvauti akcijoje „Aktyvus rugsėjis 2017”. Šia akcija siekiama skatinti sėkmingai pradėti naujuosius mokslo metus. Fizinis aktyvumas ir sportas yra priemonė stiprinti bendruomenę, ryšius su šeima, draugais, skirtingomis socialinėmis grupėmis.

Šilutėje socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda“
2017-09-11

Sekmadienį, rugsėjo 10 d. prie Šilutės kultūros ir pramogų centro rinkosi šilutiškiai su savo atžalomis. Čia įvyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtas projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda“, kuris skirtas šeimoms, auginančioms ir prižiūrinčioms vaikus.

„Sveikatiada“
2017-09-07

Kviečiame visas savivaldybes bei švietimo centrus paraginti savo teritorijoje esančias mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti prie nacionalinio projekto „Sveikatiada“

Apie darbo tarybą įmonėje reikia pranešti VDI
2017-09-07

Naujame Darbo kodekse darbdaviams yra numatyta pareiga inicijuoti darbo tarybų sudarymą. Darbo taryba darbdavio iniciatyva privalo būti sudaryta, kai vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra dvidešimt ir daugiau darbuotojų.

Rugsėjo pirmoji Šilutėje
2017-09-04

Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis rugsėjo pirmąją į Šilutės rajono savivaldybės mokyklas atėjo per 4800 mokinių.

Šilutės Mokslo ir žinių diena fotografijose.

Odeta Intė: turime pereiti nuo kiekybės prie kokybės
2017-09-04

Lietuvos savivaldybių asociacija, įgyvendindama Norvegijos finansinių mechanizmų iš dalies finansuojamą projektą „Vaiko teisių užtikrinimo ir pagalbos vaikui ir jo šeimai stiprinimas Lietuvos savivaldybėse: Ankstyvosios intervencijos  modelis“ liepos-rugpjūčio mėnesiais į mokymus pakvietė savavaldybių socialinių skyrių ir pagalbos centrų, vaiko teisių apsaugos skyrių, švietimo, policijos atstovus, su kuriais aptarė esamas darbo su šeima problemas, jų sprendimo galimybes, pasinaudojant Norvegijos ir Estijos patirtimi. Sukurtas ankstyvosios intervencijos modelis bus išbandytas penkiose pilotinėse savivaldybėse: Kauno ir Alytaus miestų, Alytaus ir Telšių rajonų ir Elektrėnų savivaldybėse.

Devintojo tarptautinio Žuvienės virimo čempionato skambesys ir Savivaldybės vadovų padėka
2017-09-04

Šilutės mažųjų laivų uoste rugsėjo 2 dieną nuo ypač lietingo ankstyvo ryto prasidėjo paruošiamieji  Žuvienės virimo čempionato darbai. Pagrindinė ryto muzika buvo samčių ir katilų kaukšėjimas, skaldomų malkų, pjaustomos žuvies ir daržovių garsai bei komandų dalyvių, virėjų, kitų atvykusių svečių juokas ir klegesys.

Kviečiami registruotis ketinantieji dalyvauti rengiant Europos atliekų mažinimo savaitę
2017-09-04

Rugsėjo 1 d., prasideda ketinančiųjų dalyvauti rengiant Europos atliekų mažinimo savaitę, kuri lapkričio 18-26 d. vyks daugumoje ES šalių, tarp jų ir Lietuvoje, registracija. Plačiau...

Klaipėdos ir Tauragės regionai stiprina partnerystę
2017-09-04

Klaipėdos ir Tauragės regionai svarsto galimybę vienyti regionų pajėgumus ir ateities iššūkius pasitikti kartu. Trečiadienį Šilalės rajono savivaldybėje Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas susitiko su regionų merais ir aptarė planuojamus regioninės politikos pokyčius bei vieningai sutarė dėl Klaipėdos ir Tauragės regionų partnerystės stiprinimo. Plačiau...

Oficialus Bendruomeninių šeimos namų atidarymas
2017-08-28

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Vaiko teisių apsaugos tarnybos, Švietimo ir Socialinės paramos skyrių, Tauragės AVPK Šilutės policijos komisariato  ir kitų Šilutės rajono savivaldybėje veikiančių įstaigų atstovai susirinko pasidžiaugti naudingu mūsų kraštui projektu – Bendruomeninių šeimos namų atidarymu bei projekto „Paslaugų šeimai plėtojimas Šilutės rajone“, finansuojamo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, įgyvendinamo Šilutės rajono savivaldybės kartu su asociacija „Žemaičių Naumiesčio bendruomenė“, pristatymą.

Išplėstinių seniūnaičių sueigų, kuriose bus vertinamos pateiktos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse‘‘ įgyvendinimo Šilutės rajono savivaldybėje paraiškos, grafikas (reguliariai pildomas)
2017-08-23

Grafikas (PDF formatas)

Parama bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą
2017-08-21

    Savivaldybė informuoja, kad 2017 m. iš valstybės biudžeto lėšų teikiama parama bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą (įprastinį cukrų, ekologišką cukrų, invertuotojo cukraus sirupą). Papildomas bičių maitinimas – angliavandenilinių ir baltyminių maisto atsargų įvairaus pavidalo cukraus sirupu papildymas rudenį, ruošiant bičių šeimos atsargas žiemai. Plačiau...(Pdf formatas) 

Informacija apie parengtą planuojamo vėjo elektrinių parko, esančio Šilutės r. sav., Juknaičių sen., Domaičių k., poveikio aplinkai vertinimo (pav) ataskaitą ir viešą susirinkimą
2017-08-14
Archyvas
Sekite mūsų naujienas
 
             

   

   

 

 

 
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
14038
Dabar naršo:
1259
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
19133641