Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Informacija apie detaliojo plano koregavimą
2018-05-24
Įsakymo projektas dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų nustatymo Šilutės r. sav., Katyčių sen., Šlaunių k.
2018-05-24
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ar domitės Savivaldybės sportininkų pasiekimais?
Taip, domiuosi
Apie sportininkų pasiekimus informacijos galėtų būti daugiau
Ne, Šilutės sportininkų pasiekimais nesidomiu
Apskritai nesidomiu sportu
Naujienos
Sportinių šokių klubas „Lūgnė“ pakvietė dalyvius į 25-ąsias varžybas

Jau 25-ąjį kartą Šilutėje sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovės Asta Maigienė ir Roberta Juknaitė) organizavo sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2018“. Varžybose 19 skirtingų amžiaus grupių varžėsi arti 400 dalyvių, o juos vertino kompetentinga 18 teisėjų komisija.

Gausus būrys svečių ir dalyvių iš Gargždų, Klaipėdos, Kretingos, Liepojos (Latvija), Mažeikių, Palangos, Šiaulių, Šilutės, Tauragės, Telšių ir Zarasų rinkosi Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje stebėti šokėjų pasirodymų ir varžytis dėl nugalėtojų vardo.

Varžybas pradėjo klubo „Lūgnė“ show dance grupės merginos, kurios aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir jau gali pasigirti laimėjimais. Poros ir mergaitės šoko standartinius (valso, kvikstepo, tango, fokstroto) ir Lotynų Amerikos (ča-ča, rumbos, sambos, pasadoblio, džaivo) šokius. Didžiuojamės mūsų klubo porų ir mergaičių bei dalyvių, atvykusių iš kitų miestų, pasiekimais. Geriausios poros buvo apdovanotos taurėmis, o mažieji vaikų grupės šokėjai bei solo mergaičių grupės dalyvės buvo apdovanotos pirmos, antros ir trečios vietų medaliais.

Džiaugiamės Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojo Algio Bekerio dėmesiu ir linkėjimais, puikiais rėmėjais – Šilutės rajono savivaldybe, UAB „Info-Tec“, UAB „Toluta“ – kurių dėka galėjome dalyvius apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir saldžiaisiais prizais, o mažuosius varžybų dalyvius – medaliais bei parduotuvės „Pipiras“ įsteigtais prizais.

Dėkojame visiems parėmusiems bei prisidėjusiems prie organizacinių darbų, teisėjams ir šauniesiems varžybų dalyviams bei jų palaikymo komandoms – tėveliams ir artimiesiems.

 

 

Sportinių šokių klubo „Lūgnė“ informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

 
             

   

   

 

     
           
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
9073
Dabar naršo:
343
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647