Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Savivaldybės merą aplankė jaunieji pradinukai
2017-12-15
Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena – Lietuvos Respublikos atmintinų dienų sąraše
2017-12-15
Archyvas
 
Dienos klausimas
Ar dalyvaujate nevyriausybinių organizacijų veikloje?
Taip, dalyvauju
Taip, bet retai
Ne, nedalyvauju
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Cintjoniškių gatvėje visai čia pat netoli naujosios "Maximos", prie įvažiavimo berods, į Miško gatvę, yra visiškai labai blogos būklės šaligatvis, sutrūkę, atitrūkę, kai kurios visiškai sulūžosios šaligatvio plytelės. Tamsoj bus tikrai pavojinga tokiu "šaligatviu" ir eiti. Prie "Maximos" jau ir šaligatvio naujas trinkeles deda, bet kaip čia bus prie to posūkio, vos už kelių žingsnio nuo naujojo "Maximos" šaligatvio? Juk ir pėstieji eis, tai kodėl į tą patį "Maximos" projektą neįtraukė to nedidelio galiuko sugriuvusio šaligatvio? Visur kitur sudėti milžiniški pinigai tvarkyti šaligatvius kvartalams, "Maximai", bet čia tai nesuprantu. Tikrai tokie dalykai nedaro jokios garbės Šilutės miestui. Gerbiamieji valdžios žmonės, darykit viską, kad šitas apverktinos būklės šaligatvis, bütų sutvarkytas ar atnaujintas trinkelėmis. Kiek galima, greičiau, nes yra planai naująją "Maximą" atidaryti gruodžio 25 d.
2017-11-09 paklausė: Gyventojas
ar sode gyvenantiems bus galimybe isigyti komposto deze,ir kur kreiptis
2017-11-07 paklausė: Rasa
Spalio 20 klausiau dėl Jaunimo alėjos 4 namo kiemo ir įvažiavimo į darželį. Lapkričio 2 dieną gavau atsakymą, kad klausimas dar bus pakartotinai nagrinėjamas, o šiandien (2017-11-06) jau matau ekskavatorių, kuris kasa ir platina įvažiavimą į darželį. Negi taip greit problemą pašalinot? Kodėl darželį aptarnaujantis sunkiasvoris transportas (darželio adresas Kudirkos g. 20) į teritoriją turi patekti per kaimynų kiemus? Ar jums, išrinktiems tautos atstovams, patiktų, kai per jūsų kiemus kaimynas važinėtų sunkvežimiais?
2017-11-06 paklausė: Laima
Laba diena. 1987 baigiau Silutes 20 PTM. Kaip butu galima issiimti mokslo baigimo diplomo kopija? Aciu. Pagarbiai A .Baliuniene
2017-11-06 paklausė: Ausra Baliuniene
Laba diena,
Noriu paklausti kodėl niekas netvarko Kurėno gatvės?.. Vien duobės ir molis ant kelio per kurį neįmanoma nei vaikams pareiti iš mokyklos po lietaus, nei mašina važiuoti. Jau nekalbant apie tai, kad visas tas molis nuo gatvės po lietaus atsiduria kiemuose ant trinkelių. Kartais matome, kaip greideris lygina Jovarų gatvę, bet į Kurėno gatvę greideris dažniausiai neužsuka. Ar čia yra vairuotojo saviveikla ar toks nurodymas?. Jei reikia kiekvieną kartą informuoti kad yra poreikis - galime tą daryti, tačiau ligi šiol manėme, kad tai yra atitinkamų tarnybų pareiga.
Būtų malonu, kad atsakytumėte.
2017-10-27 paklausė: Rimantas
Kodėl Jaunimo alėjos 4 namo gyventojai nebeturi kiemo? Kodėl kiemas tapo gatve, o pro butų langus kasdien nuo ankstyvo ryto važiuoja sunkvežimiai, lengvieji automobiliai ( apie 100 kasdien) ir net neieškoma problemos sprendimo būdų, o kategoriškai atkertama, kad kitaip nebus. Kai darželį pastatė apie 1973 metus, tai tiekėjas visus maisto produktus atveždavo motoroleriu, sunkvežimis kartą metuose į rūsį atveždavo daržoves, o tėvai vaikus į darželį atsivesdavo, dabar transporto spūstys kieme- kasdienybė. Mane ir kitus namo gyventojus domina kokie leistini atstumai nuo gyvenamojo namo iki gatvės (kuria tapo mūsų kiemas) numatyti teisės aktuose? Ar jie nepažeidžiami?
2017-10-20 paklausė: Laima
Kur dingo asfaltas pasisukus nuo Stadiono gatvės į Aušros gatvę? Nuo vasaros vidurio gatvės asfalto niekas nelopė, o buldozeriu nulygino. Dabar asfaltuotos gatvės neliko nė žymės, po lietaus išlenda asfalto nuolaužos, kurios gadina transporto priemones. Ar tai nėra Aušros sodo gyventojų susisiekimo pabloginimas? Kas bus daroma, kad padėtis pagerėtų?
2017-10-20 paklausė: Laima
Didžiuojamės būdami Europos viduryje,bet keliai nepravažiuojami.Kada bus normaliai sutvarkytas kelias į "Aušros" sodų bendriją.Kelis šimtus metrų nesugeba sutvarkyti.Gal gyventojai ir sodų savininkai turi pradėt kreiptis į teismą,kad reikalai pajudėtų?
2017-10-15 paklausė: Birutė
Laba diena 2008 m mus visa seima isdeklaravo is Usenu sen o manes neisdeklaravo prasau perziureti kodel mane pamirso ACIU
2017-09-22 paklausė: Juozas Nuseda
Laba diena, kur reikia kreiptis, nes sodų bendrijoje "Gintaras" jau seniai yra sulūžusi dalis tvoros, kitur savavališkai išardyta, skylinėja vartų stulpas, važiuojant keliu - daugybę duobių, įdomu, ar šis kelias bus numatytas tvarkyti? Ties įvažiavimu ant asfalto daugybę žemių užnešta, likusi dalis - neasfaltuota. Būtų gerai, kad šis kelias būtų įtrauktas į probleminių kelių tvarkymą, nes daugybę metų visiškai niekas nedaroma. Jau apskritai kai kuriais klausimais trūksta elementarios tvarkos, (net suoliukai sulaužyti ties skelbimų lenta) jei gyventojai net tvorą savavališkai yra įšardę keliuose vietose, kita bendrija besiribojanti "Aušra" tvarkosi, o "Gintaras" kaip neįgali bendrija, kuri nieko nedaro, kad net elementari tvarka, kuri turi būti, jos net nėra. Belieka vienintelis kelias, kaip tik kelti klausimus čia bei tikėtis Savivaldybės pagalboss ar seniūnijos.
2017-09-21 paklausė: Neabejingas
Laba diena, nerandu informacijos dėl kompostinių dėžių dalinimo. Konkursas lyg buvo jau paskelbtas. Kur reikėtų jos ieškoti?
2017-09-18 paklausė: Daiva
Laba diena, kodėl neasfaltuojama Rasos ir Jovarų gatvės. Vis terminai atidedami!!!
2017-09-18 paklausė: Silva
Norėčiau pasiteirauti, kada prasidės 3 etapo daugiabučių renovacija Šilutėje? Rugsėjis persirito į antrą pusę, o 9 daugiabučių namų renovacijos visai nematyti.
2017-09-18 paklausė: Gyventojas
Laba diena, norėjome pasiteirauti ar Šilutėje yra vykdoma kokia nors patikra ar laikomasi Lietuvos respublikos įstatymo NR. I-1143 19 straipsnio? Nes bet kuris tėtis ar vaikas ar pašalinis žmogus eidamas į Šilutės sporto mokyklos patalpas esančias Gluosnių 13B gali prie durų sutikti šios įstaigos vadovą ir personalą (įskaitant ir trenerius, kurie kažkada buvo pasižymėję ir dabar laikomi "geriausiais" Šilutėje) rūkant be jokių apribojimų, taip pažeisdami LR įstatymus. Ar už tokius pažeidimus ypač asmenys, kurie dirba sporto srityse su vaikais, kurie turėtų būti deramas pavyzdys mūsų atžaloms neturėtų būti skiriami griežti papeikimai ar net šalinami iš tokių įstaigų. Nes yra ir tokių atvejų kai treneris (pvz. P.J.) savo darbo metu duoda vaikams užduotis ir pats pasišalina kelioms minutėms suvartoti savo "deguonies lazdelę" ir grįžta prakvipęs "channel" kvapais pas vaikus. Kaip tokie treneriai ir vadovai vėliau gali daryti teigiama įtaką mūsų vaikams? Kodėl paskui tėvai stebisi, kad mūsų vaikai anksti pradeda rūkyti ir vartoti svaigalus. Atsakymas, jie gauna pavyzdį iš savo mokytojų. Bet žinoma, Šilutės sporto mokykla yra UAB kur treneriai ir vadovai dirba nuo N laikų ir niekas nesikeičia ir niekas nebando keisti. Galbūt tai bus pirmas žingsnis į progresą ir tikimės atsiras kažkokia kontrolė bei teigiamas pavyzdys. Ačiū.
2017-09-07 paklausė: anonimas
Rugsejo 1d.,buvo greideriuojamas kelys is Ramuciu i Ozeliu k.,kai rugsejo sekanciom dienom buvo pranesta pilnai lietaus,is kelio gavosi putra,kaip daba vaikus vezti i mokykla ir is vis kokia esme tokio greideriavimo,gal kad visai panaikint vietines reiksmes keliukus?
2017-09-04 paklausė: SIMONAS
Kur rasti informaciją kas,kokios įmonės ir kada dalyvavo konkurse dėl daugiabučių aplinkos tvarkymo? Ačiū
2017-08-29 paklausė: LINA
Laba diena, jau rugpjūčio mėnesio galas yra, kur yra autobuso parko parengiamieji darbai, kurių net matyti nėra? Kažko čia nesuprantu...
2017-08-28 paklausė: Gyventojas
Savaitgalį su svečiais iš Suomijos lankėmės jūsų krašte. Norėjome parodyti jūsų gražų vandenų kraštą. Šiokia tokia informaciją turėjome susirinkę iš interneto. Labai nustebome, kad jūsų informacinis centras savaitgaliais nedirba, o penktadienį dirbo sutrumpintai viena valanda. Taip pat blaškėsi prie uždarų durų grupelė vokiečių. Taip ir likome visi kaip musę kandę, pasijutome nelaukiami. O norėjome tiek nedaug, tik žemėlapio ir kokio lankstinuko.
2017-08-22 paklausė: Viktorija
Laba diena, kodėl tik tokiais tempais - darbuojantis kelias valandas vieną kartą per savaitę, vyksta Melioratorių al. 6 namo kiemo renovacija? Esam informuoti, kad renovacija turėjo prasidėti rugpjūčio 3 dieną, bei nežinome kada yra numatytas darbų užbaigimo terminas. Dėkui už informaciją.
2017-08-16 paklausė: gyventoja
Sveiki,
prieš savaitę Šilutėje prie Melioratorių al.6 namo palei dvi laiptines išardė šaligatvį, išdraskė pusės kiemo asfaltą. Dirbo 2 dienas ir darbai nutrūko. Savaitę laiko darbai nebevyksta. Gal žinote,kur ir į ką būtų galima kreiptis dėl nevykdomų darbų? Kas yra atsakingas už šį projektą?
2017-08-14 paklausė: Neabejinga
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
  
AntiSpam
 
             

   

   

 

     
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
771
Dabar naršo:
150
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647