Į pradžią
Spausdinti
Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė,
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517,
el. paštas
 administracija@silute.lt Administracijos kodas 188723322.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Pranešimas Tilžės g. 18, Saugų k., Saugų sen., Šilutės r. sav., butų ir kitų patalpų savininkams
2017-10-17
Pranešimas Tilžės g. 8, Saugų k., Saugų sen., Šilutės r. sav., butų ir kitų patalpų savininkams
2017-10-17
Archyvas
 
Dienos klausimas
Vietos savivalda – kas tai?
Savivaldybės administracija
Savivaldybės taryba ir Meras
Valstybės tarnautojai
Bendruomenės savitvarka ir savaveiksmiškumas
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Laba diena 2008 m mus visa seima isdeklaravo is Usenu sen o manes neisdeklaravo prasau perziureti kodel mane pamirso ACIU
2017-09-22 paklausė: Juozas Nuseda
Laba diena, kur reikia kreiptis, nes sodų bendrijoje "Gintaras" jau seniai yra sulūžusi dalis tvoros, kitur savavališkai išardyta, skylinėja vartų stulpas, važiuojant keliu - daugybę duobių, įdomu, ar šis kelias bus numatytas tvarkyti? Ties įvažiavimu ant asfalto daugybę žemių užnešta, likusi dalis - neasfaltuota. Būtų gerai, kad šis kelias būtų įtrauktas į probleminių kelių tvarkymą, nes daugybę metų visiškai niekas nedaroma. Jau apskritai kai kuriais klausimais trūksta elementarios tvarkos, (net suoliukai sulaužyti ties skelbimų lenta) jei gyventojai net tvorą savavališkai yra įšardę keliuose vietose, kita bendrija besiribojanti "Aušra" tvarkosi, o "Gintaras" kaip neįgali bendrija, kuri nieko nedaro, kad net elementari tvarka, kuri turi būti, jos net nėra. Belieka vienintelis kelias, kaip tik kelti klausimus čia bei tikėtis Savivaldybės pagalboss ar seniūnijos.
2017-09-21 paklausė: Neabejingas
Laba diena, nerandu informacijos dėl kompostinių dėžių dalinimo. Konkursas lyg buvo jau paskelbtas. Kur reikėtų jos ieškoti?
2017-09-18 paklausė: Daiva
Laba diena, kodėl neasfaltuojama Rasos ir Jovarų gatvės. Vis terminai atidedami!!!
2017-09-18 paklausė: Silva
Norėčiau pasiteirauti, kada prasidės 3 etapo daugiabučių renovacija Šilutėje? Rugsėjis persirito į antrą pusę, o 9 daugiabučių namų renovacijos visai nematyti.
2017-09-18 paklausė: Gyventojas
Laba diena, norėjome pasiteirauti ar Šilutėje yra vykdoma kokia nors patikra ar laikomasi Lietuvos respublikos įstatymo NR. I-1143 19 straipsnio? Nes bet kuris tėtis ar vaikas ar pašalinis žmogus eidamas į Šilutės sporto mokyklos patalpas esančias Gluosnių 13B gali prie durų sutikti šios įstaigos vadovą ir personalą (įskaitant ir trenerius, kurie kažkada buvo pasižymėję ir dabar laikomi "geriausiais" Šilutėje) rūkant be jokių apribojimų, taip pažeisdami LR įstatymus. Ar už tokius pažeidimus ypač asmenys, kurie dirba sporto srityse su vaikais, kurie turėtų būti deramas pavyzdys mūsų atžaloms neturėtų būti skiriami griežti papeikimai ar net šalinami iš tokių įstaigų. Nes yra ir tokių atvejų kai treneris (pvz. P.J.) savo darbo metu duoda vaikams užduotis ir pats pasišalina kelioms minutėms suvartoti savo "deguonies lazdelę" ir grįžta prakvipęs "channel" kvapais pas vaikus. Kaip tokie treneriai ir vadovai vėliau gali daryti teigiama įtaką mūsų vaikams? Kodėl paskui tėvai stebisi, kad mūsų vaikai anksti pradeda rūkyti ir vartoti svaigalus. Atsakymas, jie gauna pavyzdį iš savo mokytojų. Bet žinoma, Šilutės sporto mokykla yra UAB kur treneriai ir vadovai dirba nuo N laikų ir niekas nesikeičia ir niekas nebando keisti. Galbūt tai bus pirmas žingsnis į progresą ir tikimės atsiras kažkokia kontrolė bei teigiamas pavyzdys. Ačiū.
2017-09-07 paklausė: anonimas
Rugsejo 1d.,buvo greideriuojamas kelys is Ramuciu i Ozeliu k.,kai rugsejo sekanciom dienom buvo pranesta pilnai lietaus,is kelio gavosi putra,kaip daba vaikus vezti i mokykla ir is vis kokia esme tokio greideriavimo,gal kad visai panaikint vietines reiksmes keliukus?
2017-09-04 paklausė: SIMONAS
Kur rasti informaciją kas,kokios įmonės ir kada dalyvavo konkurse dėl daugiabučių aplinkos tvarkymo? Ačiū
2017-08-29 paklausė: LINA
Laba diena, jau rugpjūčio mėnesio galas yra, kur yra autobuso parko parengiamieji darbai, kurių net matyti nėra? Kažko čia nesuprantu...
2017-08-28 paklausė: Gyventojas
Savaitgalį su svečiais iš Suomijos lankėmės jūsų krašte. Norėjome parodyti jūsų gražų vandenų kraštą. Šiokia tokia informaciją turėjome susirinkę iš interneto. Labai nustebome, kad jūsų informacinis centras savaitgaliais nedirba, o penktadienį dirbo sutrumpintai viena valanda. Taip pat blaškėsi prie uždarų durų grupelė vokiečių. Taip ir likome visi kaip musę kandę, pasijutome nelaukiami. O norėjome tiek nedaug, tik žemėlapio ir kokio lankstinuko.
2017-08-22 paklausė: Viktorija
Laba diena, kodėl tik tokiais tempais - darbuojantis kelias valandas vieną kartą per savaitę, vyksta Melioratorių al. 6 namo kiemo renovacija? Esam informuoti, kad renovacija turėjo prasidėti rugpjūčio 3 dieną, bei nežinome kada yra numatytas darbų užbaigimo terminas. Dėkui už informaciją.
2017-08-16 paklausė: gyventoja
Sveiki,
prieš savaitę Šilutėje prie Melioratorių al.6 namo palei dvi laiptines išardė šaligatvį, išdraskė pusės kiemo asfaltą. Dirbo 2 dienas ir darbai nutrūko. Savaitę laiko darbai nebevyksta. Gal žinote,kur ir į ką būtų galima kreiptis dėl nevykdomų darbų? Kas yra atsakingas už šį projektą?
2017-08-14 paklausė: Neabejinga
Sveiki. Į Rusnės miestelį atvežamas didelis stambiagabaričių atliekų konteineris. Kur galima sužinoti grafiką ir kas tokią paslaugą teikia?
2017-08-10 paklausė: Interesantas
Melioratorių al. 10 kieme septyni metai stovi nepajudinamas automobilis VW Golf (valstybiniai numeriai JLV326). Kur dar galima kreipti, kad būtų pašalintas? Lygšiolinės pastangos nepadėjo.
2017-08-01 paklausė: Kaimynas
Laba diena,
Turbūt tai būtų klausimas teisininkui. Žmogus kažkada laidavo kitam asmeniui, kuris ėmė paskolą, tačiau šis jos neatidavė. Dabar antstoliai išskaičiuoja iš laiduotojo 50 procentų (laiduotojas pensininkas). Ar turi antstolis parodyti laiduotojui, kiek jam dar likę mokėti? Nes kai kartą žmogus nuėjo pasiklausti, antstolė net nesugebėjo žmoniškai bendrauti.
2017-07-28 paklausė: www
Laba diena, norėčiau sužinoti, kada Šilutės mieste bus nemokamai išvežamas naudotas šiferis? Ačiū.
2017-07-25 paklausė: LINA
Laba diena. Norėjau paklausti kada vėl galima stoti į eilę socialiniui būstui gauti, jeigu prieš tai iš eilės buvai pasitraukes savo noru. Ar yra koks nors terminas? Ačiū.
2017-04-20 paklausė: Gražina
Noriu pasiteirauti, kada Šilutėje pagaliau pradės autobusų parko statybas, nes Klaipėdoje jau ruošiama vieta naujai "Lidlo" statybai, griaunami seni pastatai. Tą patį jau galėtų daryti ir autobusų parko teritorijoje. Jeigu čia nieks nieko nedarys, greit it žiema ateis.
2017-07-19 paklausė: Gyventojas
Laba diena, ar nepamiršote Rasos ir Jovarų gatvės darbų? Konkurso būdu laimėtojas nustatytas jau 2016 m. Buvo žadėja rudeni pradėt, po to pavasarį kai tik orai leis. Jau tuoj rugpjūtis. Labai ilgai viskas tęsiasi. Ar tik vėl nebus tai tik pažadai. Pagal sutartį turi būt darbai padaryti per 36 mėn. Jau 12 mėn beveik praėjo!!!
2017-07-19 paklausė: Irena s
Sveiki, noriu paklausti ar stovėjimo laiką (2h) ribojantys kelio ženklai prie UAB Šilutės agrochemija, Geležinkelio g. 6B yra pastatyti legaliai, ar įmonė juos pastatė savavališkai. Ačiū
2017-07-16 paklausė: Paulius
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
  
AntiSpam
 
             

   

   

 

     
           
           
           
© Šilutės rajono savivaldybė, 2012                                     Privatumo politika
Šiandien apsilankė:
50218
Dabar naršo:
956
Skaičiuojama nuo:
2011-11-24
Iš viso apsilankė:
20684647