Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės savivaldybės daugiabučiuose namuose bus pradėtos dezinfekuoti viešojo naudojimo patalpos

Šilutės savivaldybės daugiabučiuose namuose bus pradėtos dezinfekuoti viešojo naudojimo patalpos

Informuojame, kad pasirašytas įsakymas Nr. A1-360 „Dėl viešojo naudojimo patalpų dezinfekcijos daugiabučiuose namuose“. Jame nurodyta:

  1. Šilutės rajono daugiabučius gyvenamuosius namus administruojančioms įmonėms, butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų pirmininkams, jungtinės veiklos sutarties pagrindu veikiantiems asmenims periodiškai organizuoti bendrojo naudojimo patalpų valymą, dezinfekuoti daugiabučių namų laukujų  durų rankenas, telefonspynes, laiptų turėklus.
  2. Bendrojo naudojimo patalpos turi būti valomos ir dezinfekuojamos pagal faktinį poreikį, bet ne rečiau kaip kartą per savaitę.
  3. Apie darbų pradžią turi būti informuojama skelbimais ant laiptinių durų. Gyventojų prašoma dezinfekavimo metu ir bent 30 minučių po dezinfekcijos į laiptinę neiti. Informuoti gyventojus nepalikti dviračių, vaikiškų vežimėlių ar kitų asmeninių daiktų bendrose erdvėse
  4. Dezinfekcijai naudoti sertifikuotą skystį, kurio veiksmingumas virusams, grybeliams ir bakterijoms įrodytas laboratoriškai. Dezinfekuojant laiptines vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.
social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"