Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Informacinis pranešimas dėl Nemuno deltos regioninio parko ir jo zonų ribų plano bei Nemuno deltos regioninio parko tvarkymo plano koregavimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1467 patvirtinto Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašo 16 punktu, informuojame apie Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. spalio 11 d. įsakymu Nr. A1-1049 priimtą sprendimą atlikti Nemuno deltos regioninio parko ir jo zonų ribų plano bei Nemuno deltos regioninio parko tvarkymo plano koregavimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimą.

Norint susipažinti su sprendimo priėmimo motyvais, prašome kreiptis į Planavimo organizatorių – Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorių, Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutės, tel. (8 441) 79 266, faks. (8 441) 51 517, el. p. administracija@silute.lt, www.silute.lt.

Su vertinimo subjektų išvadų įvertinimo pažyma ir strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos dokumentu galima susipažinti organizatoriaus buveinėje ir organizatoriaus interneto svetainėje www.silute.lt.

PRIDEDAMA:

  1. SPAV atrankos dokumentas;
  2. SPAV vertinimo subjektų išvadų įvertinimo pažyma.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"