Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Informuojame, kad pakartotinis parengto Šilutės miesto istorinio parko detaliojo plano projekto svarstymo su visuomene baigiamasis (aptarimo) etapas, kuris buvo paskelbtas laikraščio „Pamarys“...

Su parengtu projektu galima susipažinti nuo 2009-12-14 iki 2010-01-15 Šilutės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriuje (115 kab.), Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje.

Vieša projekto ekspozicija vyks nuo 2009-12-28 iki 2010-01-15 Šilutės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus skelbimų lentoje, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje.

Viešas susirinkimas numatomas 2010-01-19 10 val. Savivaldybės administracijos pastato didžiojoje salėje (II a.).

Planavimo pasiūlymus dėl parengto projekto sprendinių galima teikti raštu iki viešo susirinkimo pabaigos planavimo organizatoriui – Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje.

Suinteresuoti asmenys, planuojamoje teritorijoje ir gretimuose žemės sklypuose esančių nekilnojamųjų daiktų savininkai detaliojo plano rengimo ir susipažinimo su juo metu planavimo pasiūlymus, pageidavimus, pretenzijas gali teikti planavimo organizatoriui. Jei pageidavimai, pretenzijos dėl rengiamo ar parengto detaliojo plano projekto yra atmetami, tai šiuos priimtus sprendimus, viešo svarstymo procedūras gali apskųsti Klaipėdos apskrities viršininkui (Valstybinės teritorijų planavimo priežiūros institucijai).

Planuojamoje teritorijoje esančios žemės ir kito nekilnojamojo turto savininkai, jeigu jų gyvenamoji vieta neatitinka deklaruotosios, savo adresą gali pranešti tuo pačiu būdu, kaip teikiami planavimo pasiūlymai.

Planavimo organizatorius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"