Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas – konkurso „Mano krašto gardėsis“ nugalėtojas

Gyvoji krašto enciklopedija „Graži tu mano“ kvietė atskleisti savo miestelio skanėstus visam pasauliui – pasidalinti gardžiausių patiekalų receptais ar straipsniais apie savo regiono kulinarinį paveldą konkurse „Mano krašto gardėsis“. Konkursui buvo pateikta per 80 įrašų iš Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Dzūkijos.

Kadangi skirtingi regionai nevienodai intensyviai dalyvavo konkurse, komisijos nuomone buvo nutarta, jog 4 bibliotekos-laimėtojos bus renkamas ne pagal regionus, o iš visų pateiktų konkursui įrašų. Nugalėtojais tapo:  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo bibliotekininkės Sigitos Kasparavičienės aprašytas tradicinis kintiškių patiekalas „Keptas-troškintas starkis“, Anykščių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos ir Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Abromiškių filialo bibliotekininkių pateikti patiekalų receptai. Nugalėtojai bus apdovanoti metine 2014 metų leidinio „Šeimininkė“ prenumerata jų atstovaujamai bibliotekai, o receptai bus pateikti specialioje receptų knygoje, kurią gaus ir pats laimėtojas.

Kepto-troškinto starkio receptą rasite čia http://www.grazitumano.lt/w/index.php?title=Keptas-tro%C5%A1kintas_starkis&rcid=483925

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"