Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

90-metį mininti Viva Gaygalas stebino pozityvumu bei nuoširdumu

90-metį mininti Viva Gaygalas stebino pozityvumu bei nuoširdumu

Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis birželio 13 dieną pasveikino Juknaičiuose gyvenančią Vivą Gaygalas 90-ojo jubiliejaus proga. Puikiai atrodanti senjora žavėjo savo puikia nuotaika.

Senjora pasakojo, kad Lietuvoje gyvena beveik du dešimtmečius. Gimė ji Irkutske, gyveno Jakutijoje. Paklausta, kaip  prabėgo jos vaikystė, jubiliatė nedaugžodžiavo: „mano vaikystė buvo labai sunki“. Nors vaikystėje Vivos niekas nelepino, tačiau ji baigė mokyklą, o vėliau įgijo ir buhalterės profesiją. Buhaltere dirbo didžiąją dalį savo gyvenimo – net 50 metų. „Aš labai mylėjau savo darbą, o darbas labai mylėjo mane “, – džiugiais prisiminimais dalijosi Viva. Senjoros anūkės pasakojo, kad ji iki šiol yra labai šviesaus proga, dar ir dabar labai mėgsta spręsti kryžiažodžius.

Su vyru Vitoldu Viva susilaukė dukters Tatjanos. Dabar labai džiaugiasi savo artimųjų dėmesiu ir besąlygiška meile. „Labai didžiuojuosi savo šeima, visi yra labai protingi. Mano šeima didelė ir tik dėl jos aš stengiuosi ilgai gyventi. Esu gyva savo šeimos meile“, – atviravo pašnekovė.

Dabar didžiausias Vivos turtas dukra Tatjana, anūkės Violeta, Viktorija, Virginija, Patricija bei proanūkiai Mantautė, Melika, Vitoldas ir Augustas.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"