Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Birželio pirmoji – Vaikų gynimo diena

Jeigu žemė kam priklauso
Tai pirmiausia, žinoma, vaikams...
(Justinas Marcinkevičius) 

Vakar Savivaldybės mero pavaduotoja Stasė Skutulienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dainora Butvydienė aplankė būrį laimingų, besišypsančių, linksmų vaikų, pavaišino juos saldumynais, pabendravo su jais ir palinkėjo geros kloties. 

Aplankyti buvo Angelikos Grikšienės iš Naujakurių ir Romos Balčiauskienės iš Žemaičių Naumiesčio vaikai. Pasak Savivaldybės vadovus lydėjusių Vaiko apsaugos skyriaus vedėjos Indros Pranaitienės ir vyr. specialistės Kristinos Šadauskaitės, šeimynos moterys – stebukladarės, šventosios, kurių rankose ir širdyse telpa svetimi, kažkada kažkieno pagimdyti, bet buvę nereikalingi vaikai. Šiandieną jie besišypsantys, linksmi, nes yra kartu su Mama. Jie turi visavertę šeimą, turi namus, turi savo kampelį juose ir svarbiausia  – tėvų rūpestį ir meilę. Argi ne to reikia, kad vaikas jaustųsi saugus ir apgintas!

Šiandien Mero pavaduotoja, Administracijos direktoriaus pavaduotoja ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojos aplankys ir pasveikins dar vieną šeimyną – Onutės Jogienės.

Vaikai, visi būkit laimingi! Plačiau...

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"