Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Gandrų dovanos tradiciškai įteiktos Šyliuose

Gandrų dovanos tradiciškai įteiktos Šyliuose

Jau tapo tradicija, kad Šyliuose rugpjūčio viduryje šurmuliuoja šyliškių bendruomenės vasaros šventė „Gandro dovanos“. Šeštadienį šios šventės svečių atvyko pasveikinti Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

„Jūsų šventės visuomet labai laukiu, ji turi ypatingo žavesio. Džiugu, kad sukūrėte puikų renginį ne tik Šylių, bet ir aplinkinių apylinkių gyventojams. Ši šventė – puiki proga ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir pabendrauti. Džiugių akimirkų visiems!“, – susirinkusiuosius bei šventės organizatorius sveikino meras.

Tądien tradiciškai apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai. Tvarkingiausio vienkiemio nominacija įteikta Daivai ir Egidijui Grubliams, taip pat apdovanoti Lina ir Mindaugas Balčiauskai, Dana ir Povilas Gečai. Gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai – Nijolė ir Vincas Mockai, Laima ir Juozas Vasiliauskai, Birutė Girskytė bei Alvydas Girskis, Bronė Bendžienė, Arnolda ir Irmantas Stanišauskai, Danutė Mačenskienė – apdovanoti išskirtiniu dėmesiu bei prizais.

Komunikacijos skyrius

„Šilutės naujienų“ nuotraukos

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"