Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kintiškiai ir saugiškiai išklausė Savivaldybės vadovų veiklos ataskaitas

Kintiškiai ir saugiškiai išklausė Savivaldybės vadovų veiklos ataskaitas

Šilutės rajono savivaldybės vadovai vasario 13 dieną apsilankė Saugų ir Kintų seniūnijose. Toliau tęsiasi Savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2019 m. veiklos ataskaitos pristatymas krašto gyventojams.

Saugų seniūnijos ataskaitos pristatymo metu susirinkusiuosius pasveikino naujasis Saugų seniūnas Arvydas Stonis. Praėję metai šioje seniūnijoje, kurioje gyvena 3 368 gyventojai, buvo išties kupini pokyčių. Čia ne tik pasikeitė seniūnai, bet reorganizuoti daugelį metų miestelyje veikę vaikų globos namai. Patalpos bus pritaikytos senelių globos namų veiklai. Saugų Parko gatvėje įrengtas apšvietimas, taip pat įrengta daugiafunkcė aikštė, apšvietimas ir vaizdo stebėjimo kameros, atlikti Saugų kadastrinės vietovės melioracijos darbai.

Išklausę Savivaldybės vadovų ataskaitą saugiškiai turėjo nemažai klausimų. Diskutuota dėl geležinkelio stoties ir jai priklausančios teritorijos. Pasak gyventojų, stotis apleista, ten nesaugu ir nėra apšvietimo. Išsakytas prašymas įrengti autobusų stotelę su stogeliu kelyje Vilkyčiai–Klaipėda. Dar viena problema ta, kad naujai įrengtoje žaidimo aikštelėje vaikai negali žaisti, ji nuolatos apsemta vandens. Gyventojai domėjosi, kas atsakingas už lietaus nuotekų vamzdynų valymą, komunalinių atliekų išvežimo grafiką, kelių tvarkymą ir asfaltavimą.

Kintų seniūnijos gyventojai praėjusiais metais taip pat džiaugėsi vis gražėjančia aplinka, kuriamomis naujomis erdvėmis. Kintų seniūnijos vaikams ir jaunimui sukurta aktyvaus užimtumo infrastruktūra vaikų darželio teritorijoje. Čia pastatyti vaikų žaidimo įrenginiai, pavėsinė, išlieta speciali danga, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Atlikta Kintų katilinės rekonstrukcija, įrengtas biokuro katilas. Įgyvendintas projektas „Baltija visiems“. Parengtos trijų sporto šakų: buriavimo, vėjo jėgos aitvarų, burlenčių sporto instruktorių rengimo programos, jos pritaikytos neįgaliesiems. Atlikti melioracijos remonto darbai.

Kintų seniūnijos gyventojai ataskaitos pristatymą palydėjo plojimais ir įteikė padėką už iniciatyvą, partnerystę ir paramą įgyvendinant projektą „Kintų seniūnijos vaikų ir jaunimo aktyvaus užimtumo infrastruktūros sukūrimas“.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"