Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kviečiame kartu švęsti Žemaitijos pirmojo paminėjimo jubiliejų

Kviečiame kartu švęsti Žemaitijos pirmojo paminėjimo jubiliejų

Liepos 12-14d. vyks šventiniai renginiai, skirti Žemaitijos pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 800 metų jubiliejui.

Renginių programą rasite čia: http://bit.ly/30hUfBh

Liepos 12-14d. vyks nacionalinė istorinė mokslinė konferencija „Žemaitijos visuomenės iššūkiai bei transformacijos XIII – XVIII a.: regionas ir valstybė“.

Konferencijos programą rasite čia: http://bit.ly/30kz2qw

Liepos 12 d. 20.30 val. visi meno mėgėjai, istorijos entuziastai bei norintys turiningai praleisti laisvalaikį,  kviečiami į Skaudvilės seniūniją, Ivangėnų (Karšuvos) kaimą. Ant Ivangėnų piliakalnio įvyks muzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“.

„Legenda apie Pilėnus“ pasakoja apie išdavystę, kurią patiria Pilėnų kunigaikštis Margiris. Įdukros Mirtos išduotas, Margiris su savo kariais narsiai kaunasi prieš kryžiuočius, tačiau priešo pajėgos pasirodo esančios stipresnės. Nematydami vilties atsilaikyti ir suvokdami savo pralaimėjimą, Pilėnų gynėjai galiausiai pasirenka mirtį.

Pagrindinius vaidmenis „Legendoje apie Pilėnus“ atlieka tautinių dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ bei ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Urbietis, Arūnas Malikėnas, Tadas Girininkas ir kiti.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia: http://bit.ly/2xytcVZ

https://www.facebook.com/events/2379987088952711/ 

www.taurage.lt informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"