Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kviečiame naudotis elektroninėmis paslaugomis!

Šilutės rajono savivaldybės administracija, plėtodama informacines technologijas, vis daugiau paslaugų gyventojams ir verslo įmonėms teikia internetu. Paslaugų gavėjai užsisakyti paslaugą gali apsilankę Elektroninių valdžios vartų portale (www.epaslaugos.lt).

Gyventojams ar verslo atstovams užsakant pažymą nebereikia pateikti papildomų dokumentų ar duomenų, kurie yra saugomi valstybės informacinėse sistemose ir registruose (VĮ Registrų centre, „Sodroje“ ir pan.), nes sukurti technologiniai sprendimai suteikia galimybę Savivaldybės darbuotojams visą reikalingą informaciją gauti iš šių registrų automatiniu būdu, pasinaudojant valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (VIISP) priemonėmis.

Fiziniams asmenims ir juridiniams subjektams naudojantis elektroninėmis paslaugomis dokumentai tampa saugūs, jų turinys neprieinamas trečiosioms šalims, sutrumpėja teikiamų paslaugų laikas, dokumentai siunčiami ir gaunami daug greičiau.

Paslaugų teikimo procesas tampa skaidresnis ir patogesnis – rengiamų prašymų formų tam tikri laukai užpildomi automatiniu būdu, parodomos klaidos, todėl mažesnė paslaugos užsakymo formos pildymo klaidų tikimybė. Paslaugos gavėjui užsakyti paslaugą yra patogu ir paprasta, be to, galima stebėti paslaugos teikimo būseną ir numanyti, kada paslauga bus suteikta.

Gyventojai, neišeidami iš namų, gali teikti oficialius raštus, deklaruoti gyvenamąją vietą, registruoti vaiko gimimą, pateikti skundą ar prašymą.

Įmonėms ir verslui sudaryta galimybė teikti prašymus dėl leidimų verstis didmenine ar mažmenine prekyba, prekiauti ar teikti paslaugas viešosiose vietose ar renginiuose, gauti dublikatą ar panaikinti galiojimą, derinti reklamos leidimus, užsakyti statybą leidžiančius ir kitus su statyba susijusius dokumentus ir pan.

Šilutės rajono savivaldybės teikiamos paslaugos pasiekiamos vienoje vietoje adresu www.epaslaugos.lt arba Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainės www.silute.lt meniu nuorodoje „Paslaugos“.

 

Šilutės rajono savivaldybės administracija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"