Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kvietimas į konferenciją „Lietuvos maisto sektoriaus galimybės Artimuosiuose Rytuose“

Kvietimas į konferenciją „Lietuvos maisto sektoriaus galimybės Artimuosiuose Rytuose“

VšĮ  Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, atsižvelgdama į dideles paklausimų iš verslo atstovų apimtis bei norą sužinoti apie eksporto į JAE galimybes gruodžio 3 d. organizuoja praktinę konferenciją tema „Lietuvos maisto sektoriaus galimybės Artimuosiuose Rytuose. Jugtiniai Arabų Emyratai“.

Artimieji Rytai Lietuvai tampa vis artimesni. Per pastaruosius kelerius metus užsimezgė aktyvus dvišalis bendradarbiavimas ne tik politiniame, bet ir verslo lygmenyje. Jau tapo tradicija, kad kasmet mūsų šalies maisto pramonės atstovai dalyvauja Gulfood parodoje, kurios metu užmegzti kontaktai virsta ilgalaikiu bendradarbiavimu.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atsižvelgdama į verslo atstovų pageidavimus praktiškai sužinoti apie lietuviško maisto produkcijos eksporto galimybes į JAE, jau netrukus, š.m. gruodžio 3 d., antradienį, organizuoja konferenciją tema „Lietuvos maisto sektoriaus galimybės Artimuosiuose Rytuose. Jungtiniai Arabų Emyratai“.
Renginio metu Artimųjų Rytų rinkos ekspertai pasidalins savo įžvalgomis apie rinkos tendencijas, socialinius bei kultūrinius panašumus ir skirtumus, taip pat pateiks aiškias gaires apie eksporto galimybes bei produkcijos plėtrą regione.
RENGINIO GLOBĖJAS - LR ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJA
Renginio koordinatorė - Aistė Prielgauskaitė. a.prielgauskaite@litfood.lt; mob. nr. +370 610 85 908

Renginys nemokamas.

Registracija privaloma: http://bit.ly/2QtB0mP

Laikas: 9 val., registracija pradedama nuo 8:30 val.
Vieta: Grand Hotel Kempinski, Universiteto g. 14, Vilnius.
*Daugiau informacijos – užsiregistravus.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"