Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.

Mieli Šilutės rajono savivaldybės gyventojai,

Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Tai viena seniausių valstybės istorinių datų ir viena naujausių mūsų visų švenčių.

Tikime, kad Lietuvą mylime kaip brangiausią žmogų, nes Jos istorija byloja apie didelius bei svarbius įvykius. Savo žemės, tautos, savo piliečių nesirenkame. Lietuva pasirinko mus!

Sveikiname visus Valstybės dienos proga. Esame verti tos valstybės, kurią sukūrė mūsų protėviai ir kurią kasdien kuriame mes. Tegul šią dieną atgimsta meilė Tėvynei, jos istorijai.

Savivaldybės merė Daiva Žebelienė


Mieli Pagėgių ir Šilutės krašto gyventojai,

liepos 6-oji – reikšminga Lietuvos valstybės šventė. Nepriklausomybę šiame amžiuje kūrėme du kartus, o karalystę turėjome tik kartą. Visgi galime didžiuotis iškilia lietuvių tautos ir valstybės istorija, kuri mus visus vienija.

Tad sveikinu Jus Mindaugo karūnavimo dienos proga! Linkiu, kad šią dieną pasimirštų visi mus užklupę sunkumai, kad prisimintų didinga mūsų praeitis. Liepos 6-ąją pasidžiaukime, kad gyvename laisvoje, nemažai pasiekusioje valstybėje. Tikėkime, kad ateityje ne tik pasivysime Vakarų Europą, bet ir Mindaugo laikų didybę.

LR Seimo narys Kęstas Komskis

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"