Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Merei prisistatė policijos pareigūnai

Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė priėmė policijos pareigūnus – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininką Remigijų Rudminą ir laikinai einantį Šilutės rajono policijos komisariato viršininko pareigas Vygandą Mylimą.

Pokalbyje prie kavos puodelio taip pat dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis.

Policijos vadovai informavo apie esamą kriminogeninę padėtį savivaldybėse, kurias prižiūri Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pateikė statistinius duomenis apie padarytus nusikaltimus, nusikalstamumo lygį atskirose savivaldybėse (Tauragės, Šilutės, Šilalės, Pagėgių), pristatė bei paaiškino apie struktūros pakeitimus ir kitą reformą policijoje. Savivaldybės vadovus patikino, kad didelis dėmesys yra skiriamas Šilutės rajono policijos komisariatui, numatoma atnaujinti komisariato pastato priimamąjį (I aukštą), nupirkti naujus baldus, bent minimaliai pagerinti ten dirbančių pareigūnų darbo aplinką. Pats Apskrities policijos viršininkas skiria didelį dėmesį Šilutei ir mano, kad policijos pareigūnai, dirbantys Šilutėje, tikrai nepajus jokio diskomforto kitų Komisariato prižiūrimų savivaldybių atžvilgiu.

Policijos viršininkas R. Rudminas pabrėžė, kad nori viešo bendradarbiavimo ne tik su bendruomene, bet ir gerų, šiltų santykių su vietos savivaldos institucijomis – Mero ir Administracijos. Iš kitos pusės, viršininkas norėtų, kad niekas nesikištų į policijos reikalus daugiau ir plačiau, nei leidžia Lietuvos Respublikos įstatymai.

Tiek Savivaldybės merė, tiek Administracijos direktorius pasiūlė tampriau bendradarbiauti ne tik su Savivaldybės vadovybe, bet ir su Administracijos struktūriniais padaliniais (Švietimo, Vaiko teisių apsaugos skyriais), seniūnijomis.

Apskrities policijos pareigūnai sakė, kad didelių problemų dėl Šilutės rajono savivaldybėje organizuojamų švenčių neturi, šilutiškiai moka ne tik organizuoti šventes, bet ir jas švęsti, patikino Savivaldybės vadovus dėl tolesnio tampraus bendradarbiavimo, nuolat informuoti apie fiksuotus nusikaltimus, kitus negatyvius įvykius.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"