Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

„Partnerystės skatinimas – kaimo bendruomenių plėtrai“

Šilutės rajono bendruomenių sąjunga 2012 m. birželio 6 d. Šilutėje organizavo teminį susitikimą „Partnerystės skatinimas – kaimo bendruomenių plėtrai“.

 Susitikime dalyvavo delegacija iš Švedijos, Šilutės rajono savivaldybės Saugų, Traksėdžių, Šyšos, Balčių, Gardamo, Juknaičių, Stubrių, Pagrynių, Švėkšnos, Usėnų, Žemaičių Naumiesčio ir kt. bendruomenių atstovai, taip pat Savivaldybės teritorijoje registruotų nevyriausybinių organizacijų atstovai: Švėkšnos neįgaliųjų draugijos, Šilutės rajono moterų sergančių onkologinėmis ligomis klubo „Viva Femina“, „Diabeto ABC“, Šilutės astmos klubo „Ave Vita“ ir vokiečių kilmės gyventojų bendrijos „Heide“ atstovai.

Pagrindinį pranešimą apie Šilutės rajono savivaldybės kaimo bendruomenių bendradarbiavimo galimybes, poreikį bendradarbiauti su partneriais iš užsienio ir tikslais su švedais pristatė Šilutės rajono bendruomenių sąjungos pirmininkė Marijona Janavičienė. Pirmininkė trumpai pristatė Šilutės rajono bendruomenių asociacijos įkūrimo istoriją (įkurta 2011 m. spalio mėn.), asociacijos struktūrą ir veiklą. Asociacijos pagrindinis tikslas yra burti ir skatinti Savivaldybės bendruomenes bei kitas nevyriausybines visuomenines organizacijas bendrai veiklai. Per pusmetį Asociacija parengė keletą projektų, iš kurių vienam projektui įgyvendinti jau gautas finansavimas, o kitam - „Nevyriausybinio sektoriaus tinklui sukurti“ turėtų paaiškėti jau šiomis dienomis. Bendruomenių sąjungos nariams labai svarbus yra tarptautinis bendradarbiavimas, todėl Asociacija yra numačiusi 2012 m. pasirašyti bendradarbiavimo sutartis bent su trimis partneriais iš užsienio. Pirmininkė paminėjo, kad Švedijos organizacija „Pagalba Lietuvai“ jau organizavo labdaros koncertą Pagėgiuose, kur surinktas lėšas paskyrė devyniolikamečio jaunuolio rankų operacijai atlikti. Plačiau...

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"