Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Pokalbis prie apskrito stalo

Vakar savivaldybės merė Daiva Žebelienė, administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis ir Savivaldybės Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Jurgita Gurevičiūtė dalyvavo pokalbyje su asociacijos „Pamario jaunimas“ jaunimu.

Susitikimas įvyko jaunimo iniciatyva ir jo tikslas buvo susipažinti su rajono vadovais, padiskutuoti svarbiais klausimais, ieškoti bendradarbiavimo galimybių.

    
Ingridos Slavickaitės nuotraukos

Jaunimas klausė, kaip jie galėtų prisidėti prie savo rajono gerovės kūrimo, tuo pačiu sukuriant kažką ir jaunimui, jo laisvalaikiui ir kasdienybei. Jaunimui reikia naujų ir patrauklių erdvių savo mieste, patalpų Jaunųjų šaulių kuopai ir kt. Merė priminė, kad šio finansiškai sunkaus laikmečio vienintelė galimybė įgyvendinti idėjas ir projektus yra paraiškų teikimas įvairiems fondams. Akcentavo, kad jaunimo reikalų koordinatorė yra pagrindinė konsultantė ir pagalbininkė šiuo klausimu. Anot merės, džiugu, kad jaunimas aktyvus, motyvuotas, o su tokiais jaunais žmonėmis, linkusiais kalbėtis, bendrauti galima nuveikti daug.

Komunikacijos skyrius

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"