Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Savivaldybės mero padėkos gabiausiems mokiniams ir juos ugdžiusiems pedagogams

Šilutės rajono savivaldybės meras Virgilijus Pozingis pareiškė padėkas šiems mokiniams ir pedagogams:

Už laimėjimus rajono ir respublikos olimpiadose:
Benui Ranauskui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokiniui;
Robertui Lomsargiui, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos II g klasės mokiniui;
Martynui Brunker, Šilutės pirmosios gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Kamilei Vaitkutei, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinei;
Tomui Kontrimui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;

Už laimėjimus rajono ir respublikos konkursuose:
Kornelijai Tunaitytei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos išplėstinio ugdymo 1 klasės mokinei;
Jonui Pauliui Masolui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos 1 klasės mokiniui;
Kasparui Nogniui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos 2 klasės mokiniui;
Nedui Andrijauskiui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos 2 klasės mokiniui;
Justinai Pleikytei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos 2 klasės mokinei;
Dominykui Dulkiui,  Šilutės r. vaikų meno mokyklos 4 klasės mokiniui;
Emilijai Skikaitei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos 3 klasės mokinei;
Gabrielei Balandytei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokinei;
Rūtai Dalinkevičiūtei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokinei;
Guodai Jankauskaitei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokinei;
Žygimantui Kuzui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokiniui;
Karolinai Toliušytei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokinei;
Viktor Vostrikov, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniui;
Lukui Arlauskui, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniui;
Lukui Petrauskui, Šilutės r. Traksėdžių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniui;
Robertui Bernotui, Šilutės pirmosios gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Vitalijai Komskytei, Šilutės pirmosios gimnazijos 4 klasės mokinei;
Eimantui Laugžemiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Oskarui Venckui,  Šilutės Vydūno gimnazijos 2  klasės mokiniui;
Simui Trijoniui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4  klasės mokiniui;
Justinui Ripui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Dominykui Šiaudvyčiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Dainiui Berčiūnui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Mariui Raukčiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniu;
Audriui Barzdžiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 4 klasės mokiniui;
Edvardui Tutliui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Gretai Urbonavičiūtei, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinei;
Domantui Judeikiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Ignui Andriekui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Rūtai Paulauskaitei, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinei;
Linui Puskunigiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Pauliui Jasui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Donatui Jaručiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Tadui Eidukiui,  Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui;
Martynui Siaurusevičiui, Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokiniui.
Už labai gerą mokinio parengimą rajono ir respublikos olimpiadoms:
Sigutei Kačinskienei,  Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytojai metodininkei;
Nijolei Urbonienei, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai metodininkei;
Jūratei Leonienei, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokytojai metodininkei;
Edmundui Regelskiui, Šilutės Vydūno gimnazijos  mokytojui metodininkui;
Už labai gerą mokinio (-ių) parengimą rajono ir respublikos konkursams:
Živilei Skirkevičienei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojai metodininkei;
Daivai Balčytienei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytojai metodininkei;
Linai Šimkuvienei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos Visuomenės sveikatos priežiūros specialistei;
Elvitai Andriulionienei, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei;
Daliai Agintienei, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei;
Birutei Morkevičienei, Šilutės r. Traksėdžių pagrindinės mokyklos vyresniajai mokytojai;
Tatjanai Balvočienei, Šilutės Vydūno gimnazijos informacinių technologijų mokytojai ekspertei;
Rūtai Pociuvienei, Šilutės Vydūno gimnazijos mokytojai metodininkei;
Laimutei Pakalniškienei, Šilutės Vydūno gimnazijos mokytojai metodininkei;
Laimai Toliušienei, Šilutės pirmosios gimnazijos istorijos mokytojai metodininkei;
Alvydui Ežerinskiui, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojui metodininkui.
Už labai gerą mokinio (-ių) parengimą rajono ir respublikos olimpiadoms, konkursams:
Virginijai Kisielienei, Šilutės Vydūno gimnazijos ekonomikos mokytojai metodininkei.
Už labai gerą mokinio parengimą respublikos meno konkursams:
Liudmilai Kašėtienei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojai metodininkei;
Bronislovui Bučiui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojui metodininkui.
Už labai gerą mokinio parengimą respublikos ir tarptautiniams meno konkursams:
Žydrei Adomaitienei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojai metodininkei;
Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojai metodininkei.
Už labai gerą mokinio (-ių) bei pučiamųjų orkestro „Pamarys“ parengimą respublikos konkursams:
Gražvydui Railai, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojui metodininkui;
Edgarui Gedeikiui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojui.
Už labai gerą tautinių instrumentų orkestro parengimą respublikos konkursui:
Angelei Alšauskienei, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojai metodininkei;
Gedvydui Puškoriui, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojui;
Už labai gerą tautinių šokių kolektyvo parengimą respublikos konkursui „Aguonėlė“:
Ritai Kurpeikytei, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai ekspertei;
Reginai Puodžiuvienei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos vyresniajai mokytojai.
Už sporto laimėjimus rajono ir respublikos varžybose:
Gabijai Kurmytei, Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinei;
Deimantei Baltutytei, Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinei;
Aurimui Eičui, Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniui;
Martynui Baltučiui, Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniui;
Arvydui Lekšui, Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos vyresniajam mokytojui, už dviračių sporto puoselėjimą ir labai gerą mokinių komandos parengimą respublikos konkursams.
Už 2011-2012 mokslo metų sportiškiausios mokyklos konkursą tarp rajono pagrindinių mokyklų:
Jonui Bendžiui, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos direktoriui;
Adolfynai Ignašienei, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojai;
Jonui Kalinauskui, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui;
Rimvydui Lukošiui, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui;
Alfonsui Malinauskui, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui;
Česlovui Normantui, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui.

Už sporto tradicijų puoselėjimą bei laimėjus 2010-2012 mokslo metų sportiškiausios mokyklos konkursą tarp rajono vidurinių mokyklų ir gimnazijų:
Daliai Dirgėlienei, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorei;
Viktorijai Toleikienei, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojai;
Zitai Urmulevičienei, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojai;
Audriui Urmulevičiui, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojui;
Medardui Urmulevičiui, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojui.

Savivaldybės meras iš Mero fondo paskyrė po 250 litų šiems kolektyvams ir šių mokyklų sportininkams apdovanoti:
Šilutės Vydūno gimnazijos mokinių komandai, vadybos ir ekonominio modeliavimo konkurso nugalėtojams;
Šilutės Žibų pradinės mokyklos tautinių šokių kolektyvui „Žiburėlis“;
Šilutės pirmosios gimnazijos jaunimo tautinių šokių kolektyvui „Atlaja“;
Šilutės r. vaikų meno mokyklos pučiamųjų orkestrui „Pamarys“;
Šilutės r. vaikų meno mokyklos tautinių instrumentų orkestrui;
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos;
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos.

Po 150 litų paskyrė šių mokyklų komandoms apdovanoti:
Šilutės r. Degučių pagrindinės mokyklos dviratininkų komandai;
Šilutės Žibų pradinės mokyklos komandai, respublikos „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurso nugalėtojams.


Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"