Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Šilutės rajono maudyklų vandens kokybė

  Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje maudymosi sezono metu yra stebimas vanduo įteisintose Žemaičių Naumiesčio tvenkinio Žemaičių Naumiesčio maudyklos ir vandens telkinių vanduo tų rekreacinių vietų, kurias yra pamėgę rajono gyventojai bei svečiai ir kuriose žmonių maudymosi sezono didžiausios apkrovos metu tikimasi daugiausia sulaukti žmonių – Kintų seniūnijoje Kuršių marių, Šyšos upės ties Šilutės miesto Darbininkų kvartalu, Šilutės seniūnijoje Atmatos upės vandenyse.

  Vadovaudamiesi vandens kokybės tyrimų (laboratorija mėginius atrinko 2012 m. rugpjūčio 14 d.) rezultatais, pranešame, kad Žemaičių Naumiesčio tvenkinio Žemaičių Naumiesčio maudykloje, Kintuose prie Kuršių marių bei Šilutės seniūnijoje Atmatos upės esančiose maudymosi vietose maudytis leidžiama, vandens mikrobiologinės taršos rodikliai neviršijo normų.

  Informuojame, kad Žemaičių Naumiesčio maudyklos, Šyšos upės ties Šilutės miesto Darbininkų kvartalu, Šilutės seniūnijoje Atmatos upės ir Kintų seniūnijoje Kuršių marių vandens mikrobiologinės ir vizualinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus.

  Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad visuomenė apie maudyklų vandens kokybę, trumpalaikes taršos ar išskirtinių situacijų atvejus bus informuota per visą maudymosi sezoną spaudoje ir Savivaldybės interneto svetainės  sanitarijos skyrelyje.

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į vyr. specialistą – savivaldybės gydytoją Marių Bartkų, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė (306 kab.), tel. (8 441)  79 219.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"