Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Socialiai remtinų šeimų vaikai vėl poilsiaus prie Baltijos jūros

Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė priėmė svečius iš Vokietijos, atvykusius su kilnia misija.

Jau šeštą kartą Emericho-Šilutės draugijos pirmininkas Alfredas Bartminas (Alfred Bartminn) su žmona Daiva Savivaldybės vadovei įteikė 1000 eurų, kuriuos prašė skirti socialiai remtinų šeimų vaikų vasaros poilsiui prie jūros.

Merė padėkojo p. A. Bartminui už nuolatinę labdaringą veiklą Šilutės bendruomenei bei jos vaikams ir įteikė Padėkos raštą.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Indra Pranaitienė informavo, kad kasmet nuperkama po 8-10 kelialapių vaikams poilsiauti stovykloje prie Baltijos jūros, Karklėje. Už vokiečių pinigus jau ilsėjosi apie pusšimtis socialiai remtinų šeimų vaikai. Vedėja patikino, kad ir už šiemet dovanotus eurus galės poilsiauti apie 8 vaikai, o išsami ataskaita apie panaudotus pinigus bus pateikta rudenį, kartu su poilsiavusių vaikų padėkos laiškais ir jų rankdarbiais.

Svečias iš Vokietijos taip pat perdavė vokiečių paaukotus pinigus Šilutės „Sandorai“ ir buvusios Šilutės pradinės mokyklos bendruomenei, padėkojo buvusiai Šilutės-Emericho draugijos pirmininkei Danutei Misiukonienei už šiltus bendradarbiavimo ryšius, pasveikino naująją pirmininkę bei paprašė Šilutės muziejaus direktorės Rozos Šikšnienės suorganizuoti parodą apie Šilutę Vokietijoje. A. Bartminas pakvietė Savivaldybės merę D. Žebelienę kartu su šilutiškiais atvykti pasisvečiuoti į Emericho ir Reis miestus.

Plačiau...

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"