Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Tarybos dauguma neeilinio posėdžio metu paliko posėdžių salę

Tarybos dauguma neeilinio posėdžio metu paliko posėdžių salę

Šilutės rajono savivaldybėje spalio 7 d. buvo sušauktas neeilinis IX šaukimo tarybos 7-asis posėdis. Jame dalyvavo 24 Tarybos nariai. Posėdis buvo sušauktas svarstyti vienintelį sprendimo projektą – dėl Savivaldybės mero pavaduotojo Sigito Šepučio atleidimo iš užimamų pareigų.

Prieš patvirtinant posėdžio darbotvarkę valdančiajai daugumai priklausančių frakcijų atstovai bei visuomeninio komiteto „Už žmonių valdžią“ nariai paskelbė atsisakantys dalyvauti posėdyje ir paliko posėdžių salę.

Nepavykus sudaryti kvorumo, mat posėdyje liko tik 10 Tarybos narių bei meras Vytautas Laurinaitis, Tarybos posėdis baigėsi taip ir nebalsavus dėl mero pavaduotojo S. Šepučio atleidimo.

Opozicija išreiškė pasipiktinimą dėl tokio Tarybos daugumos elgesio ir priekaištavo merui dėl neva žaidžiamų politinių žaidimų. Meras likusiems posėdyje Tarybos nariams pasakė savo nuomonę, anot jo, Tarybos dauguma, atsisakydama dalyvauti posėdyje, aiškiai išreiškė savo poziciją, jog nepritaria pareikštai interpeliacijai, kad visa koalicijos dauguma turi savo tvirtą apsisprendimą ir nepalaiko niekuo nepagrįstų opozicijos žaidybinių elementų.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"