Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Žmonių su sielos negalia klubas „Sielos ramybė“ minėjo veiklos 20-metį

Žmonių su sielos negalia klubas „Sielos ramybė“ minėjo veiklos 20-metį

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė dalyvavo žmonių su sielos negalia klubo „Sielos ramybė“ veiklos 20-mečio minėjimo renginyje.

Susirinkusiuosius sveikino klubo įkūrimo iniciatorė Šilutės psichikos sveikatos ir psichoterapijos centro direktorė Loreta Šiaudvytytė, prisiminimais dalijosi buvę klubo pirmininkai Steponas Kuzminskas, Petras Imbrasas.

Tuo, jog organizacija gyvuoja jau du dešimtmečius bei aktyviai įsitraukia į įvairias veiklas, pasidžiaugė ir dabartinė klubo pirmininkė Nijolė Stankienė.

„Labai džiaugiuosi, kad žmonėms, kuriems norisi bendravimo, turintiems problemų, suteikiate galimybę pabūti kartu, dalyvauti įvairiose veiklose. Tai, kad gyvuojate jau du dešimtmečius, parodo klubo reikalingumą“, – kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Rudienė.

Klubas vienija daugiau kaip penkias dešimtis narių. Čia pabendrauti, pažinti vieni kitus bei padėti  tiems, kurie jaučiasi vieniši, nesuprasti ar palaužti dvasiškai. Klube organizuojami floristikos, siuvimo, dekupažo, rankdarbių, kompiuterinių įgūdžių, dainavimo ir sporto užsiėmimai. Susikūrusios dvi jaunimo grupės, kurios daugiau bendrauja tarpusavį. Organizuojamos ir rengiamos įvairios šventės.  Žmonės klube renkasi kiekvieną savaitės darbo dieną. Klube prie kavos ir arbatos puodelio aptariamos susidariusios problemos, tėvų ir vaikų santykiai, sveika gyvensena, domimasi įstatymais ir naujovėmis Lietuvoje bei pasaulyje, organizuojamos išvykos į gamtą.

Renginio akimirkos

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"