Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Projektas „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio Tilžės g. 12, pritaikymas bendruomenės poreikiams“

2019 m. kovo mėnesį Šilutės rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra dėl projekto „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio Tilžės g. 12, pritaikymas bendruomenės poreikiams“ įgyvendinimo. Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905  „Miestų kompleksinė plėtra“.

Projekto vertė 1 715 003,95 Eur. Iki 1 206 755,00 Eur bus skiriama iš Europos Regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų ir 508 248,95 Eur iš Šilutės rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga - 2021-01-31.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas gyventojų užimtumui, socialinei integracijai ir bendruomenių veiklai didinti.

Šilutės mieste ir rajone mažos gyventojų užimtumo galimybės, kadangi trūksta patalpų, kurios būtų pritaikytos neformalaus ugdymo veikloms vykdyti, visų amžiaus grupių gyventojų užimtumui didinti ir socialinei integracijai skatinti. Siekiant išspręsti minėtą problemą, numatoma atlikti pastato, esančio Tilžės g. 12, Šilutėje, dalies I a. patalpų kapitalinį remonto ir pastato, esančio Lietuvininkų g. 6, Šilutėje, I ir III a. patalpų rekonstrukcijos darbus. Tilžės g. 12, I a. suremontuotose patalpose bus vykdomos elektronikos ir modeliavimo, virtualių šokių ir žaidimų, kūrybiškumo ir edukacinės, kompiuterinio raštingumo ir kalbų mokymosi (tarp jų ir lietuvių kalbos, skirtos imigrantams) veiklos.

Rekonstruotose Lietuvininkų g. 6 I a. patalpose bus organizuojami bendruomenių ir NVO užsiėmimai, įvairūs renginiai, sveikatinimo užsiėmimai, muzikos, dailės, jogos terapijos ir panašios veiklos. Taip pat dalis patalpų bus pritaikytos „Žaislų banko“ veikloms (stalo žaidimams, dėlionėms, „Lego“ ir  kitokiems konstruktoriams). III a. patalpos bus pritaikytos „Mokslo pažinimo centro veikloms“ vykdyti: įrengta laboratorija („Mokslo šou“ erdvė), technologijų, aplinkosaugos, robotikos, sveikos gyvensenos, biologijos erdvės.

Pagrindinės tikslinės grupės: Šilutės r. savivaldybės ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai, jaunimas (19 – 25 m. amžiaus asmenys), senjorai, bedarbiai asmenys, šeimos, kitataučiai ir kitakalbiai, neįgalieji, Šilutės r. bendruomeninės organizacijos ir NVO. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą ir suremontuotas patalpas pritaikius neformalaus ugdymo ir bendruomeninėms veikloms vykdyti, didesnis skaičius įvairaus amžiaus minėtų grupių atstovų galės pasinaudoti sukurtais rezultatais.“

Detalesnę informaciją apie įgyvendinamą projektą gyventojai gali gauti Šilutės rajono savivaldybės administracijoje, adresu Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė, 220 kab., kontaktinis asmuo Asta Jagelavičienė, el. paštas: asta.jagelaviciene@silute.lt, tel.: (8 441) 79 228.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"