Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

„KINO debesys“. Filmas „Miestas prie upės“

2021-11-25 18:00 val.
Šilutės Vydūno gimnazijos aktų salė

Kino debesys tvenkiasi ir kiekvieną ketvirtadienį šilutiškiams atneša  nepaprastas kino patirtis! Kruopščiai atrinktų filmų reguliarūs kino seansai – nuo Holivudo komedijų iki Europos kino žvaigždžių, nuo Oskarų laimėtojų iki įvertintų lietuviškų kūrinių.

Lapkričio 25 d. „KINO debesų“ ekrane –  vaidybinis, 2020 m. Latvijos, Lietuvos ir Čekijos bendros gamybos filmas „Miestas prie upės“ (Piļsāta pi upis (Pilsēta pie upes) / The Sign Painter)

21 metų Ansis – iškabų piešėjas, reikalingas visoms valdžioms – tiek autoritariniam 1930-ųjų režimui, tiek vėliau atėjusiems komunistams ir nacistams. Jis įsipainiojęs į keistą meilės trikampį: įsimylėjęs žydę Zislą, kurios negali vesti dėl religinių ir socialinių priežasčių, susižavi į miestą neseniai atvykusia latve, kuri greitai perima santykių iniciatyvą. Santykiai su abiem merginomis komplikuojasi, kai Zisla tampa vokiečių persekiojimų auka ir Ansis ne tik privalo rinktis tarp dviejų mylimųjų, bet ir nuspręsti, kuri turės mirti…Filmas sukurtas pagal Gunaro Janovskio to paties pavadinimo romaną.

Filmas apdovanotas keturiais prizais Latvijos nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Lielais Kristaps“.

Subtitrai lietuvių kalba.

Renginys mokamas.

Renginyje, vyresniems nei 16 m. asmenims būtinas Galimybių pasas arba jam prilygstantis dokumentas.

Kontaktinis asmuo: kultūrinės veiklos vadybininkė Violeta Katauskienė, tel. 8 441 77113

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"