Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Nuotykių filmas „Asteriksas ir Obeliksas: drakonų imperija“

2023-03-21 18:00 val.

„EINAM Į KINĄ“ – taip nuo šiol atnaujintoje Šilutės kultūros ir pramogų centre vadinasi ilgai laukti kino vakarai. Bendradarbiaujant su kino filmų sklaidos kompanija „Baltas ekranas“ kiekvieną savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia šilutiškius savo mieste žiūrėti įvairaus žanro filmus. Apie būsimą kino filmą informacija skelbiama Kultūros ir pramogų centro „Facebook” paskyroje ir kitose informacinėse priemonėse.

Kovo 21 dieną kino ekrane rodysime: nuotykių filmą „Asteriksas ir Obeliksas: drakonų imperija“

 Kino žiūrovams puikiai pažįstami linksmieji Galijos narsuoliai Asteriksas ir Obeliksas leidžiasi į naujus nuotykius! Šįkart į tolimąją Kiniją, kur princesės prašymu jie turės išlaisvinti nuo sosto nuverstą ir įkalintą jos mamą Imperatorienę, o taip pat apginti Drakonų Imperiją nuo jai grasinančios galingos Cezario armijos.

Pasirūpinę antžmogiškų galių suteikiančio magiškojo gėrimo atsargomis bei apsiginklavę ištisas kartas iš kojų verčiančiu humoru, neišskiriami draugai leidžiasi į kelionę.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Lietuviškai filmą įgarsino aktoriai Giedrius Arbačiauskas, Oneida Kunsunga, Neringa Nekrašiūtė, Eglė Jackaitė, Remigijus Endriukaitis, Akvilė Žirgulytė, Konstantin Novopolskij, Saulius Bagaliūnas, Violeta Mičiulienė, Ridas Žirgulis, Saulius Čiučelis, Gytis Loskovas, Darius Krapikas, Algirdas Dainavičius ir kiti.

Vaidina: Vincent Cassel, Marion Cotillard, Zlatan Ibrahimovic, Pierre Richard, Guillaume Canet, Gilles Lellouche.

Bilietus platina: www.ticketmarket.lt ir Šilutės kultūros ir pramogų centro kasa (tel. 8 671 09696).

Kontaktinis asmuo informacijai – Šilutės kultūros ir pramogų centro pavaduotoja bendriesiems reikalams ir kultūrinei veiklai Violeta Katauskienė, tel. 8 670 37770.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"