Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Spektaklis vaikams "Stebuklingo skėčio istorija“

2023-02-02 12:00 val.

"Stebuklingo skėčio istorija“ mažuosius susitikti kviečia vasario 2-ąją, 12 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre. Klaipėdos mažasis jaunimo teatras siūlo leistis į egzotišką kelionę po Japoniją su nuotaikingu reginiu visai šeimai „Stebuklingo skėčio istorija“, sukurtu japonų liaudies pasakos „Linksmasis prekeivis“ motyvais.

Smagiame muzikiniame, šviesos efektais pagardintame spektaklyje vaikai ne tik patirs begales įspūdžių, bet ir gaus labai naudingą pamoką: jei nori būti mylimas – visų pirma pats turi mylėti kitus. „Stebuklingo skėčio istorijoje“ skamba japonų liaudies muzika, tradiciniai mušamieji, fleitos bei kiti tautiniai instrumentai, o japonų muzikos motyvais parašytos populiariosios muzikos dainelės sudėliotos taip, kad būtų priimtinos mažajam Lietuvos žiūrovui. Pasirodymuose vaikams nuostabą kelia ne tik muzika, bet ir aktorius puošiantys kostiumai – pradedant japonišku apavu, vėduoklėmis, baigiant samurajaus šarvais, ginklais, kimono, skraidančiais skėčiais, galvos apdangalais, šukuosenomis ir išraiškingu grimu.

Bilietai bus platinami renginio dieną, 1 val. prieš spektaklį.

Kontaktinis asmuo informacijai – Šilutės kultūros ir pramogų centro pavaduotoja bendriesiems reikalams ir kultūrinei veiklai Violeta Katauskienė, tel. 8 671 37770.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"