Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Skelbiamas svarstymo su visuomene baigiamasis (aptarimo) etapas parengto detaliojo plano žemės sklypo, kurio kadastrinis Nr. 8840/0002:207, Pagrynių k., Šilutės sen., Šilutės r. sav.

   Planavimo organizatorius- Pranciškus Bernotas (pagal Detaliojo teritorijų planavimo organizatoriaus teisių ir pareigų perdavimo sutartį), gyv. Kampo g. 30, Pagrynių k., Šilutės sen., tel. 5 59 34
   Su parengtu projektu galima susipažinti nuo 2010 m. gruodžio 17 d. iki 2010 sausio 19 d. A.Petravičiaus projektavimo įmonėje, Dariaus ir Girėno g. 5a-102, Šilutėje, tel.  7 52 62.
   Viešai projektas bus eksponuojamas nuo 2010 m. sausio 4  iki 19 d. Šilutės r. savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus skelbimų lentoje, adresu: Dariaus ir Girėno g.1, Šilutėje ir projektą rengiančioje įmonėje. Viešas susirinkimas numatomas sausio 19 d.,10 val. įmonės biure Dariaus ir Girėno g. 5a-102.
   Planavimo pasiūlymus dėl projekto sprendinių galima teikti raštu iki viešo susirinkimo ir jo metu planavimo organizatoriui ir detalioj plano rengėjui architektui Algimantui Petravičiui, Dariaus ir Girėno g. 5a-102, Šilutė,
 tel. 7 52 62, 7 63 43. el.p.: algimantas2334@takas.lt.
   Atmestų planavimo pasiūlymų pareiškėjai parengto projekto sprendinius ar viešo svarstymo procedūras gali apskųsti Klaipėdos apskrities viršininkui.  Planuojamoje teritorijoje esančios žemės ir kito nekilnojamojo turto savininkai, jeigu jų gyvenamoji (buveinės) vieta neatitinka nurodytos šio turto registravimo dokumentuose, savo adresą gali pranešti tuo pačiu būdu, kaip kad teikiami planavimo pasiūlymai.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"