Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Informacija apie želdinių tvarkymą

Informacija apie želdinių tvarkymą

Norint Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje tvarkyti (kirsti, šalinti, intensyviai genėti, perkelti į kitą vietą) želdinius (saugotinus medžius) reikia gauti leidimą. Leidimai išduodami vadovaujantis Želdynų įstatymu ir Saugotinų želdinių kirtimo, kitokio pašalinimo iš augimo vietos ar intensyvaus genėjimo leidimų išdavimo ir prašymų dėl želdinių atkuriamosios vertės kompensacijos dydžio perskaičiavimo nagrinėjimo ir sumokėtos želdinių atkuriamosios vertės kompensacijos grąžinimo tvarkos aprašu, Šilutės rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos taisyklėmis bei kt. teisės aktais.

Želdinius tvarko želdynų ir želdinių savininkas ar valdytojas, jų įgaliotas fizinis ar juridinis asmuo, kitas suinteresuotas asmuo, turintis želdynų ir želdinių savininku ar valdytoju suderintą leidimą.

Medžiai ir krūmai, augantys ne miškų ūkio paskirties žemėje, priskiriami saugotiniems pagal LR vyriausybės nustatytus kriterijus.

Norint gauti leidimą želdiniams tvarkyti:

Rašomas patvirtintos formos prašymas, kuriame nurodoma pertvarkymo priežastis, vieta, Saugotinų želdinių rūšis ir skaičius, skersmuo (1,3 m aukštyje). Daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai dėl želdinių tvarkymo kreipiasi į savo namo administratorių – namą administruojančią bendrovę ar daugiabučio gyvenamojo namo savininkų bendrijos pirmininką.

Privačios žemės sklypų savininkai, Įmonių ir organizacijų vadovai, gyvenamųjų namų administratoriai pateikia Šilutės rajono savivaldybės administracijai nustatytos formos  prašymą:

Gyvenamųjų namų administratoriai prie nustatytos formos prašymo prideda gyventojų prašymą arba susirinkimo protokolą (išrašą) apie sprendimą tvarkyti želdinius.

Išsamesnė informacija tel.: 79 273.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"