Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo apdovanojimai „Jaunimo iniciatyvos 2019 m.“

Jaunimo apdovanojimai „Jaunimo iniciatyvos 2019 m.“

Šilutėje lapkričio 7 d. pirmą kartą organizuoti jaunimo apdovanojimai „Jaunimo iniciatyvos 2019 m.“ Renginio iniciatorius Šilutės atviros jaunimo erdvės jaunimo darbuotas R. Petrauskis. Pasak jo, norima, kad toks renginys taptų tradicija ir kiekvienais metais jaunimas būtų įvertintas už savo idėjas.
Šiais metais pasirinktos apdovanoti dvi organizacijas, kurios daug metų aktyviai veikia ir organizuoja renginius, tapusius tradiciniais ir žinomais visame Šilutės rajone.
Kintų atvira jaunimo erdvė „Noriu, galiu, darau“ gavo prizą už šešerius metus organizuojamą renginį „Jaunimo naktys”, kuris suburia visą rajono jaunimą. Apdovanojimą Kintų jaunimui ir Atviros jaunimo erdvės jaunimo darbuotojui L. Tarozai įteikė renginio rėmėjas, Savivaldybės tarybos narys, Jaunimo reikalų koordinatorius Tomas Budrikis. T. Budrikis pasidžiaugė aktyviu jaunimu ir linkėjo, kad niekada pritrūktų jėgų įgyvendinti visas sugalvotas idėjas.
Asociacija „Stubrių jaunimas“ jau devintą kartą organizavo tinklinio varžybas, skirtas Tėvo dienai paminėti. Varžybose dalyvauja net tik Stubrių jaunimas, bet ir kitų miestelių ir kaimų jaunimas. Apdovanojimą įteikė renginio rėmėjas UAB „Įtampa“ direktorius Gediminas Bekeris.
Apdovanotos organizacijos sukūrė trumpus filus apie vykdomą veiklą ir juos pristatė renginio dalyviams.
Po renginio jaunimas linksminosi kartu su grupe „Black Biceps“. Koncertą dovanojo Šilutės rajono savivaldybė, o kad grupė atvyktų rūpinosi Savivaldybės tarybos narys, renginių organizatorius Vygantas Stoškus.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"