Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Šilutės rajono tautodailininkai, amatininkai ir liaudies meistrai

Šilutės rajono tautinio paveldo kūrėjai

Eil. Nr

Vardas , pavardė

Kontaktai

1.

  ALFONSAS EDMUNDAS DEMERECKAS
Nendrių pundeliai, vytelių tvoros, vartai, nendriniai stogai
 

2.

  SIMAS KNAPKIS
Medinių valčių ir laivų gamyba, etnografinių burvalčių projektavimas ir statyba, kalvystės darbai
 

3.

  ANGELĖ IR VYTAUTAS RAUKČIAI
Senoji medžio tekinimo technika, margučių marginimas, tapyba, floristika
 

4.

  INDRĖ  ŠATKIENĖ
Rūkytas karšis
 

5.

  ČESLOVAS RAMOŠKA
Pienių vynas, aviečių vynas, juodųjų serbentų vynas, vyšnių vynas, obuolių vynas, obuolių-aronijos vynas, obuolių-šermukšnių vynas, svarainių vynas, aviečių-juodųjų serbentų vynas.
 

6.

  JURIJUS BELOKOPYTOVAS
Rūkytas karšis.
 

7.

  UAB „DANUTĖS ŠAKOTIS“
Šakočiai.

Tel. 8 687 70136,
El. p. sakotis@takas.lt

8.

  VAIDOTAS BLIŪDŽIUS
Vėtrungės, mediniai laivai, alksniniai stogai.

Tel. 8 687 80992

9.

  ALGIMANTAS DIRSĖ
Pamario žuvienė.
 

10.

  UAB „SMALIŽIAUS KERTELĖ“
Šakočiai.

Tel. 8 611 45098,
El. p. info@smaliziauskertele.lt

11.

  UAB „3K GRUPĖ“
Kuršių marių vėtrungės
 

12.

  VALDAS JURKŠAITIS
Kaldintos valčių detalės.

Tel. 8 620 53391

 

Šilutės rajono tautodailininkai ir liaudies meistrai

Eil. Nr.

Vardas , pavardė

1.

DANUTĖ NARBUTIENĖ
Tautodailininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkė

2.

EDMUNDAS NAUJOKAS
Medžio drožyba: žvakidės, koplytstulpiai, kryžiai, žuvys

3.

ELVYRA GRIKŠIENĖ
Pynimas, megzti, siūti žaislai iš skiautelių

4.

ALDONA MATEVIČIENĖ
Pinti meniniai gaminiai

5.

GINTARAS AUGUSTIN
Kalvystės darbai

6.

AUDRIUS VALČIUKAS
Molio dirbiniai

7.

TADAS MALINAUSKAS
Tapyba

8.

JUOZAS JUDŽENTIS
Medžio drožyba, kuria medžio skulptūras, kryžius, koplytstulpius

9.

STASYS ŠARKAUSKAS
Meninis medžio ir akmens apdirbimas

10.

JANINA BĖTIENĖ
Piešia ant akmenų, siuvinėja kryželiu

11.

VYTAUTAS BLIŪDŽIUS
Tapyba, medžio drožyba, kuria kryžius, koplytstulpius, skulptūras
Kontaktai: tel. 8 699 57297

12.

VIDAS STANKEVIČIUS
Pinti dirbiniai

13.

SIGITAS BULIDIS
Drožinėtojas

14.

TERESĖ LORENČIENĖ
Karpytoja

15.

DANGUOLĖ KURIENĖ
Floristė

16.

EDMUNDAS ARMONAS
Tapyba

17.

BIRUTĖ SERVIENĖ
Karpiniai

18.

RIMANTAS IR ASTA PILIPAVIČIAI
Pynimas iš šiaudų,tapyba, molio dirbiniai

19.

IDALIJA RAGELIENĖ
Siuvinėti rankdarbiai

20.

SAULIUS ŠEDYS
Tapyba

21.

JONAS PARAKININKAS
Dirbiniai iš medžio, metalo

22.

RŪTA EMIGART ČIUŽELIENĖ
Karpiniai

23.

EFIMIJA LESENAVIČIENĖ
Pinti dirbiniai

24.

VLADISLOVAS GORBATOVAS
Tapyba

25.

VYTAUTAS TRIBIČIUS
Tapyba

26.

V. MICKEVIČIUS
Fotografija

27.

JULIUS IR ISMUNDA KATAUSKAI
Tapyba, keramika

28.

ASTA MEMYTĖ
Siuvinėti dirbiniai

29.

BIRUTĖ JUCIENĖ
Margučiai marginti vašku, megztos pirštinės, servetėlės, tapyba

30.

STASĖ MIKUTIENĖ
Skutinėti margučiai, karpiniai, mezginiai, tapyba

31.

ALBINAS DRUKTEINIS
Medžio drožyba

32.

NIJOLĖ TITIENĖ
Mezgėja, siuvinėtoja

33.

JANINA ARMONIENĖ
Mezgėja, siuvinėtoja

34.

BIRUTĖ BALTUTIENĖ
Margučių marginimas

35.

RAIMONDA VALINSKIENĖ
Floristika

36.

STEFA ZAIRIENĖ
Pynimas iš šiaudų

37.

REMIGIJUS  JUCIUS IR LAIMA STANKUTĖ
Keramika

38.

GIRĖNAS LESENAVIČIUS
Pynėjas iš vytelių

39.

EDVARDAS ŠIMKUS
Kalvystė

40.

AUDRIUS ALEKSAS VALČIUKAS
Keramika

41.

VACLOVAS KISELEVIČIUS
Drožybos darbai

42.

DARIUS VILIUS
Kalvystės darbai

43.

JURGITA DAMBRAUSKIENĖ
Vilnos vėlimas, darbai

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"