Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Dėl 2012 metų priėmimo į aukštąsias mokyklas

 ŠMM informuoja, kad priėmimo į aukštąsias mokyklas 2012 m. principai nesikeičia. 2012 m. Lietuvoje įgiję vidurinį išsilavinimą pretenduojantieji į valstybės finansuojamas pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietas, turi būti išlaikę:

-  3 Valstybinius brandos egzaminus (toliau – VBE) arba 2VBE ir vieną baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą (BKE) jeigu pretenduoja į visų studijų sričių (išskyrus meno) universitetinių studijų programas;
-  2 VBE, jeigu pretenduoja į meno studijų srities universitetinių studijų programas;
-  2 VBE arba 1VBE ir  1BKE, jeigu pretenduoja į visų studijų sričių koleginių studijų programas.
Įgijusiems vidurinį išsilavinimą iki 2012 metų, galioja tų metų, kuriais buvo įgytas vidurinis išsilavinimas, mokymosi rezultatų minimalūs rodikliai.
Keičiasi tik vienas konkursinis dalykas – stojant į miškininkystę universitetuose vietoj užsienio kalbos 2012 m. bus įskaitomas matematikos įvertinimas.
Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2012 metų geografijos egzaminas tampa valstybiniu egzaminu.
ŠMM įsakymus ir kitą su 2012 m. studentų priėmimu į aukštąsias m mokyklas susijusia informaciją galima rasti ministerijos tinklapio www.mokslas.lt skiltyje „2012 m. priėmimas į aukštąsias mokyklas“; informaciją apie priėmimo tvarkas ir jo organizavimą  - tinklapyje www.lamabpo.lt; informaciją apie šiuo metu vykdomas studijų programas – tinklapyje www.aikos.smm.lt, o informaciją apie teikiamas stipendijas, paskolas ir kitą paramą – tinklapyje www.vsf.lt. 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"