Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Internetinis tinklapis TAPK.LT

Informuojame, kad pradėjo veikti naujas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos internetinis tinklapis TAPK.LT (Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk.). Jo tikslas – skelbti apie savivaldybėse vykstančias vaikų socializacijos ir užimtumo veiklas, pilietinio ir tautinio ugdymo iniciatyvas, skatinti jose dalyvauti, taip pat padėti ugdyti reikalingus gebėjimus kokybiškoms neformaliojo švietimo paslaugoms teikti. 

Šiame tinklalapyje bus skelbiama išsami informacija apie neformaliojo švietimo renginius, vaikų socializacijos ir užimtumo veiklas, pilietinio ir tautinio ugdymo iniciatyvas, numatoma svarstyti neformaliajam švietimui aktualius dokumentų projektus. Tinklalapyje taip pat bus skelbiami konkursai neformaliojo švietimo, pilietinio ir tautinio ugdymo, vasaros poilsio stovyklų programoms bei mokytojų, administratorių mokymams vykdyti. 

Tikimės, kad ši informacija bus naudinga mokiniams, jų tėvams, nes bus galima operatyviai sužinoti apie organizuojamas vasaros poilsio stovyklas, renginius, projektus, vykstančius įvairiose šalies ugdymo įstaigose. Mokytojai turės galimybę pasirinkti norimus mokymus. 

Kviečiame naudotis internetiniu tinklalapiu www.tapk.lt ir skelbti aktualią informaciją. 

Tinklalapį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, tel. (8 ~ 5) 261 05 92, specialistai Ieva Kudabaitė, el. p. ieva.kudabaite@smpf.lt ir Darius Šakinis, el. p. darius.sakinis@smpf.lt

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"