Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Projektas "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra"

Visą gegužės mėnesį projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“ paslaugos teikėjo UAB „Civitta“ konsultantų komanda lankysis Lietuvos savivaldybėse ir teiks konsultacijas dėl naujų ikimokyklinio ugdymo grupių / įstaigų steigimo.

Šių konsultacijų metu bus organizuojamos diskusijos apie tai, kaip šiuo metu yra reglamentuojamas tokių įstaigų steigimas, su kokiomis problemomis susiduriama, ką būtų galima keisti, kad šis procesas lengvėtų. Šie klausimai bus nagrinėjami ekonominiu, finansiniu ir teisiniu aspektu. Į renginius kviečiami tiek jau veikiančių ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai, specialistai, tiek norintys steigti naujas grupes ar įstaigas iniciatyvūs asmenys, taip pat savivaldybių administracijų, seniūnijų atstovai, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybų bei Visuomenės sveikatos centrų darbuotojai.

Detalų konsultacijų planą ir konkrečias vietas bei laiką rasite http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/naujienos/ipup-projekto-naujienos/kvieciame-visus-besidomincius-i-konsultacijas-del-nauju-ikimokyklinio-ugdymo-istaigu-grupiu-steigimo/11909 .

Kviečiame registruotis: telefonu (8 5) 2649445, el. paštu info@ikimokyklinis.lt arba užpildant šią registracijos formą.

Pagarbiai,  Vigilija Gudauskytė

Projekto "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra" vadovė
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras
Geležinio Vilko g.12, kabinetas 402 (Vilnius),  tel. 8-5 2649478
http://www.ikimokyklinis.lt

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"