Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Projekto „Lyderių laiko 3“ komandos susitikimas Šilutėje

Šilutėje 2018 m. sausio 31 d. vyko projekto „Lyderių laikas 3“ komandos susitikimas su Savivaldybės atstovais. Šis projektas yra nacionalinė iniciatyva, siekiant tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę, kad mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo lyderiai būtų labiau pasirengę inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius (inovacijas) savo organizacijose.

 Susitikime su Mokyklų tobulinimo centro atstove Egle Pranckūniene ir projekto Savivaldybėje kuratore Asta Grinevičiene dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Bekeris, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė ir poskyrio vedėja Rasa Žemailienė, vyriausioji specialistė Giedrė Milukienė, Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Judita Blinkevičienė, Šilutės Vydūno gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė, „Lyderių laikas 2“ konsultantė Tatjana Balvočienė.

 Susitikimo metu buvo kalbama apie projekto teikiamas galimybes Savivaldybei, kūrybinės komandos bei jos vadovo vaidmenį, aptarti artimiausi planai ir kiti organizaciniai klausimai.

Švietimo skyriaus informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"