Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Informacija bičių laikytojams

Kaimo reikalų skyriuje nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. priimamos paraiškos  paramai už papildomą bičių maitinimą gauti.

 

Bičių laikytojas, norėdamas gauti paramą už papildomą bičių maitinimą, turi būti Ūkinių gyvūnų registre nustatyta tvarka deklaravęs savo laikomų bičių šeimų skaičių.  Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. atvykti į Kaimo reikalų skyrių, su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, bityno pasą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų aprašą ir išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus. Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos einamaisiais metais iki paraiškos pateikimo dienos. Primename, kad išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentai – tai kasos aparato kvitas, sąskaita faktūra kartu su kasos aparato kvitu, mokėjimo nurodymas, pinigų priėmimo kvitas, kasos pajamų orderio kvitas ir kiti dokumentai, kuriuose yra informacija apie prekės pavadinimą, pirkimo datą, mokėjimo sumą ir kuriais įrodoma, kad pagal išlaidų pagrindimo dokumentus buvo atliktas mokėjimas.

Pridėtinės vertės mokestis (PVM) nėra tinkama finansuoti išlaida, išskyrus atvejus, kai jį faktiškai ir galutinai sumoka bičių laikytojas, nesantis PVM mokėtojas už įsigytų prekių      (įprastinio cukraus, ekologiško cukraus, invertuotojo cukraus sirupo) vertę ir įsipareigoja nesiekti jo susigrąžinti iš valstybės biudžeto.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"