Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Nustatytas pagrindinės išmokos už deklaruotus plotus dydis

Šių metų lapkričio 27 d. žemės ūkio ministro įsakymu „Dėl vienkartinės išmokos už plotus 2012 m. mokėjimo“ nustatyta mokėtina pagrindinė išmoka už šiais metais deklaruotus ir paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus atitinkančius žemės ūkio naudmenų plotus. Nustatytas išmokos dydis yra 406,93 Lt už hektarą.

Tiesioginių išmokų už 2012 m. deklaruotus plotus, atitinkančius paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus, mokėjimas vyksta dviem etapais. Pirmuoju etapu, nuo spalio 16 d. iki lapkričio 30 d., buvo mokamas avansas – 200 Lt už hektarą.

Antrojo etapo metu, iki 2013 m. balandžio 30 d., pareiškėjams bus išmokėta likusi pagrindinė išmokų dalis. Pareiškėjams, kuriems iki šių metų lapkričio 30 d. nebuvo išmokėtas avansas, visa paramos suma bus išmokėta iš karto.

Jei pareiškėjams bendra apskaičiuota pagrindinės išmokos, atskirųjų tiesioginių išmokų už baltąjį cukrų bei tiesioginių išmokų už mėsinius galvijus bei mėsines avis suma viršija 300 tūkst. EUR (1 mln. 35 tūkst. 840 Lt), yra taikoma 4 proc. moduliacija. Tai reiškia, kad ta sumos dalis, kuri viršija 300 tūkst. EUR ribą, mažinama 4 proc.

NMA informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"