Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus Šilutės r. sav., Šilutės m., Dariaus ir Girėno...

  1. Statinių statybvietės adresas Nekilnojamojo turto registre ar kadastre arba žemės sklypo geografinės koordinatės: Šilutės r. sav., Šilutės m., Dariaus ir Girėno g. 13.
  1. Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis, statinių tipai, statinių išdėstymo sklype su gretima urbanistine aplinka vizualizacija (kai ji parengta). Rengiant pastato (jo dalies) projektinius pasiūlymus, statinių išdėstymo sklype su gretima urbanistine aplinka vizualizacija privaloma. Paslaugų paskirties. Plovykla (statinių klasifikatoriaus 7.4.).
  1. Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo (juridinio ar fizinio asmens) įgalioto atstovo (-ų), galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris; projektinius pasiūlymus parengusio statinio architekto (autoriaus) (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas). Jei projektinių pasiūlymų autorystė priklauso fizinių asmenų grupei – statinio architektų (autorių) vardai, pavardės, elektroninio pašto adresai). A. Petravičiaus projektavimo įmonė IĮ, Dariaus ir Girėno g. 5A-102, 99133 Šilutė, tel. 8 699 03 960, el. paštas algimantas2334@gmail.com. Projekto vadovas – Algimantas Petravičius.
  1. Statytojas (fizinio asmens vardo ir pavardės pirmosios raidės, juridinio asmens pavadinimas, juridinio asmens buveinės adresas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris): UAB „Antaura“, Tauragės r. sav., Tauragės m., Dariaus ir Girėno g. 76, el. paštas pomiškis@gmail.com, tel. 8 699 40 987.
  1. Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas, savivaldybės interneto svetainės adresas. Visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais skiriama ne mažiau kaip 10 darbo dienų nuo pranešimo savivaldybės interneto svetainėje paskelbimo dienos. Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki 2019-03-14 rengėjo patalpose, esančiose Dariaus ir Girėno g. 5A-102, Šilutėje, darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00 val., tel. 8 699 03 960 ir Savivaldybės interneto svetainėje www.silute.lt.
  1. Informacija, iki kada ir kaip iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų: pasiūlymai dėl projektinių pasiūlymų teikiami iki 2019-03-14 projektuotojui Dariaus ir Girėno g. 5A-102, Šilutė, tel. 8 699 03 960, el. p. algimantas2334@gmail.com, projektų vadovui Algimantui Petravičiui, arba įteikiami tiesiogiai projektavimo įmonei nurodytu adresu bei viešo susirinkimo metu.
  1. Kur ir kada vyks viešas susirinkimas (adresas, laikas): viešas susirinkimas numatomas 2019-03-14 17.30 val. teikiamų susipažinti projektinių pasiūlymų rengėjo įmonės patalpose, esančiose Dariaus ir Girėno g. 5A-102, Šilutėje.

Informaciją pateikė įmonės vadovas Algimantas Petravičius.

PRIDEDAMA. Projektiniai pasiūlymai (aiškinamasis raštas, grafinė dalis, vaizdinė informacija).

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"