Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Projektas „Regioninė galimybių studija „VAKARŲ KRANTAS“

   

Šilutės rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais – Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos ir Skuodo rajonų bei Neringos savivaldybėmis – įgyvendina projektą „Regioninė galimybių studija „VAKARŲ KRANTAS“ (sutrumpinimas - Vakarų krantas)“ (Projekto Nr. VP1-4.2-VRM-02-R-33-001) (toliau vadinama – Projektas). Projektas yra finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo admisnitravimo efektyvumo didinimas“ įgyvendinimo priemonę VP1-4.2-VRM-02-R „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių  (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai veiklos planai“.

Projekto pradžia: 2011-04-13  
Projekto pabaiga: 2014-08-23

Bendra projekto vertė: 582 103 Lt.

Projekto tikslasparengti tikslingą ir ekonomiškai pagrįstą Klaipėdos regiono bevariklio, lengvojo, viešojo ir vandens transporto sistemos optimizavimo ir plėtros koncepciją.     

Siekdamos optimizuoti transporto sistemas tiek atskirose savivaldybėse, tiek sujungiant visą regioną į vieną patrauklų centrą, Klaipėdos regioną sudarančios savivaldybės projekto metu planuoja sujungti planavimo, prognozavimo ir plėtros išteklius ir tuo užtikrinti ilgalaikį teigiamą poveikį regiono plėtrai. Sprendžiant identifikuotas problemas inicijuotas šis projektas, kurio metu rengiama sektorinė (transporto) galimybių studija (GS) „Vakarų krantas". GS siekiama sudaryti teorinį pagrindą išspręsti Klaipėdos regiono susisiekimo su pamario ir pajūrio rekreacinėmis zonomis (Vente, Kintais, Dreverna, Svencele, Giruliais, Karkle, Palanga, Šventąja) problemas, apjungti įvairias transporto rūšis (oro-vandens-sausumos) į vieningą sistemą, pagerinti viso regiono pasiekiamumą. GS sprendiniai bus atitinkamai perkelti į Klaipėdos regiono plėtros planą (atnaujinant regiono plėtros planą).

Daugiau informacijos apie Projektą galite rasti adresu www.vakarukrantas.lt

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"