Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės krašto ženklas

Šilutės krašto ženkle pavaizduota žuvis, kuri primena Šilutės miesto istoriją, nes nuo seno Šilutė garsėjo žuvų turgumis, į kuriuos suvažiuodavo ne tik žvejai, bet ir žemdirbiai, amatininkai, pirkliai iš gretimų apylinkių, Žemaitijos, Kuršių nerijos, Rusnės ir kitų vietovių. Simbolinės žuvies pelekai ant nugaros vaizduoja keturis kaimų namelius: Šilokarčemos, Verdainės, Žibų ir Cintjoniškių, iš kurių 1511 m. buvo suformuotas dabartinis Šilutės miestas. Minimalus ženklo dydis – 18 mm. Ženklas tradiciškai yra juodų nekeičiamų kontūrų, o žuvies pelekai ir žvynai gali būti įvairiaspalviai. Ženklas skirtas skleisti informaciją apie Šilutės kraštą. Šilutės krašto ženklą sukūrė Arūnas Raudonius.


 Įregistruotas Šilutės rajono savivaldybės prekinis ženklas - Žuvis

Šilutės krašto ženklo registracijos LRV patentų biure liudijimas


Atsisiuntimas (JPG formatas)

Atsisiuntimas (JPG formatas)

2014-07-27

 

Šilutės krašto ženklas ir jo naudojimo tvarkos aprašas

PATVIRTINTA
Šilutės rajono savivaldybės
tarybos 2010 m.  spalio 28 d.   
sprendimu Nr. T1-1534  

Šilutės krašto ženkle pavaizduota žuvis, kuri primena Šilutės miesto istoriją, nes nuo seno Šilutė garsėjo žuvų turgumis, į kuriuos suvažiuodavo ne tik žvejai, bet ir žemdirbiai, amatininkai, pirkliai iš gretimų apylinkių, Žemaitijos, Kuršių nerijos, Rusnės ir kitų vietovių. Simbolinės žuvies pelekai ant nugaros vaizduoja keturis kaimų namelius: Šilokarčemos, Verdainės, Žibų ir Cintjoniškių, iš kurių 1511 m. buvo suformuotas dabartinis Šilutės miestas. Minimalus ženklo dydis – 18 mm. Ženklas tradiciškai yra juodų nekeičiamų kontūrų, o žuvies pelekai ir žvynai gali būti įvairiaspalviai. Ženklas skirtas skleisti informaciją apie Šilutės kraštą.   

  

Ženklo naudojimas

Reklamos medžiagose: spausdintose Šilutės rajono savivaldybės institucijų, įstaigų, įmonių, nevyriausybinių visuomeninių organizacijų, privačių bendrovių ar bendruomenės narių medžiagose (plakatuose, lauko reklamose, brošiūrose, žurnaluose, kataloguose, skrajutėse, lankstinukuose, laikraščiuose ir kt.), Šilutės miesto ir seniūnijų atributikoje (vėliavose, atvirukuose, suvenyruose, lipdukuose, balionuose ir kt.), vaizdo filmuose, parodų stenduose, švenčių tentuose, renginiuose ir pan., reklamose ant autobusų, automobilių;

Reprezentacinėse medžiagose: „PowerPoint“ pristatymuose, interneto svetainėje, dokumentų aplankuose, maišeliuose ir kt.;

Informacinėse medžiagose: žemėlapiuose, susisiekimo schemose, faksuose, laiškuose, skirtuose rinkodaros veiksmams (kvietimuose į renginius, miesto, miestelių, kaimų bendruomenių šventėse, kvietimuose ir laiškuose potencialiems rėmėjams, užsienio partneriams). Šiuo atveju būtina nurodyti rašto autorių ir jo priklausymą Šilutės rajono savivaldybei.

Ženklo ir herbo naudojimas kartu

Tam tikrais atvejais galima naudoti Šilutės rajono savivaldybės herbą ir Krašto ženklą kartu, pvz.: platinant pranešimus spaudai, kai įvardijama siunčianti institucija (Savivaldybės institucija arba jos skyrius), bet informacija yra rinkodaros komunikacijos dalis (pvz.: informacija gyventojams apie Savivaldybės šventę, akcijas ir pan.).


 

Šilutės miesto jubiliejinis ženklas ir jo naudojimo tvarkos aprašas
2010-11-08 

PATVIRTINTA
Šilutės rajono savivaldybės
tarybos 2010 m.  spalio 28 d.
sprendimu Nr. T1-1534 

Šilutės 500 metų jubiliejinio ženklo pagrindas yra Šilutės krašto ženklas, kuriame pavaizduota žuvis primena Šilutės miesto istoriją, nes nuo seno Šilutė garsėjo žuvų turgumis, į kuriuos suvažiuodavo ne tik žvejai, bet ir žemdirbiai, amatininkai, pirkliai iš gretimų apylinkių, Žemaitijos, Kuršių nerijos, Rusnės ir kitų vietovių. Simbolinės žuvies pelekai ant nugaros vaizduoja keturis kaimų namelius: Šilokarčemos, Verdainės, Žibų ir Cintjoniškių. Iš jų 1511 m. buvo suformuotas dabartinis Šilutės miestas. Žuvies kairio šono apačioje yra užrašas „Šilutė“, o dešiniame šone - „500“. Žuvies kontūro apačioje įrašyti metai „1511-2011“. Minimalus ženklo ilgis su rekvizitais – 45,5 mm, plotis – 14,5 mm.

- nespalvotas variantas; 

- spalvotas variantas. 

Ženklo naudojimas 

Jubiliejinis ženklas gali būti naudojamas Šilutės miesto 500 metų jubiliejui skirtuose renginiuose, informaciniuose stenduose, lauko reklamose, tentuose, leidiniuose, plakatuose, žiniasklaidoje, interneto erdvėje, gaminant suvenyrus ir ant oficialių 2011 m. Šilutės rajono savivaldybės institucijų blankų (dešiniame šone, apačioje virš kolontitulo). 

Nespalvoto ženklo variantas naudojamas spaudoje, reklamoje, blankuose, fakso dokumentuose. 

Spalvotas ženklo variantas gali būti naudojamas renginiuose, leidiniuose, plakatuose, žiniasklaidoje, interneto erdvėje, gaminant suvenyrus. 

Jubiliejinį ženklą gali naudoti Šilutės rajono savivaldybės institucijos, įstaigos, įmonės, nevyriausybinės visuomeninės organizacijos, privačios bendrovės ar bendruomenės nariai.

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"