Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Tarybos nariai

2015-2019 m. Šilutės rajono 8-ojo šaukimo taryba

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Telefonas

Elektroninis paštas

1.    

Raimundas Ambrozaitis

8-645-42747

raimundas.ambrozaitis@gmail.com

2.    

Algis Bekeris

8-687-27363

algis@itampa.eu

3.     

Tomas Budrikis

8-673-60506

tbudrikis@gmail.com

4.    

Algirdas Gečas

6-618-36065

alg.gecas@gmail.com

5.   

Vidmantas Gečas

8-698-76748

nomedag@takas.lt

6.   

Lijana Jagintavičienė

8-651-28554

lijanajagintaviciene@gmail.com

7.   

Arvydas Jakas

8-686-70262

arv.jakas@gmail.com

8.   

Jonas Jatautas

8-698-73509

jonasjatautas@yahoo.com

9.   

Zigmantas Jaunius

8-682-12533

zigmantas.jaunius@gmail.com

10.                              

Vladas Kainovaitis

8-655-05135

vladas@statykpats.lt

11.                              

Steponas Kazlauskas

8-685-68852

direktorius@zibai.lt

12.                              

Genovaitė Kimbrienė

8-699-84410

gen.kimbriene@gmail.com

13.                              

Antanas Kubaitis

8-687-85342

ant.kubaitis@gmail.com

14.                              

Arūnas Kurlianskas

8-682-20269

kurliandskai@gmail.com

15.                              

Vytautas Laurinaitis

8-686-76135

vyt.laurinaitis@gmail.com

16.                              

Vaidas Pavilonis

8-652-84515

vaidas.pavilonis@gmail.com

17.                              

Arūnas Pupšys

8-686-57588

arunasgvidas@gmail.com

18.                              

Arvydas Stonis

8-686-51690

stonisarvydas@gmail.com

19.                              

Ričardas Stonkus

8-686-47564

ricardas.stonkus@gmail.com

20.                             

Antanas Martinkus

8-600-22157

antanas.viesulas@gmail.com

21.                              

Sandra Tamašauskienė

8-650-34759

sandratamasauskiene@gmail.com

22.                               

Alfonsas Vanagas

8-670-71971

alf.vanagas@gmail.com

23.                               

Saulius Vytuvis

8-640-19977

saulius.perlas@gmail.com

24.                               

Laimutė Uselienė

8-618-30691

laimuse@gmail.com

25.                              

Daiva Žebelienė

8-600-10390

d.zebeliene@gmail.com

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"