Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Tarybos nariai

2019-2023 m. Šilutės rajono 9-ojo šaukimo taryba

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Telefonas

Elektroninis paštas

1.   

Tomas Budrikis

8-673-60506

tbudrikis@gmail.com

2.  

Audrius Endzinas

8-620-90825

a.endzinas@gmail.com

3. 

Algirdas Gečas

8-618-36065

alg.gecas@gmail.com

4.

Lijana Jagintavičienė 

8-651-28554

lijanajagintaviciene@gmail.com

5. 

Zigmantas Jaunius

8-682-12533

zigmantas.jaunius@gmail.com

6. 

Edvardas Jurjonas

8-687-85205

edvardasjurjonas@gmail.com

7. 

Vygantas Kamarauskas

8-686-09575

vygantas.kamarauskas@gmail.com

8. 

Steponas Kazlauskas

8-685-68852

direktorius@zibai.lt

9. 

Genovaitė Kimbrienė

8-699-84410

gen.kimbriene@gmail.com

10. 

Arūnas Kurlianskas

8-682-20269

kurliandskai@gmail.com

11. 

Žygimantas Kurlianskas

8-641-09607

kurlianskas.z@gmail.com

12. 

Vytautas Laurinaitis

8-686-76135

vyt.laurinaitis@gmail.com

13. 

Sigitas Majus

8-650-53192

majus.sigitas@gmail.com

14. 

Antanas Martinkus

8-600-22157

antanas.viesulas@gmail.com

15. 

Zigmantas Merliūnas

8-657-54227

zigmantas.merliunas@gmail.com

16. 

Edgaras Padimanskas

8-650-79173

edgaras.padimanskas@gmail.com

17.

Daiva Plikšnienė

8-686-30530

daiva@pakalnesvingis.lt

18.

Arūnas Pupšys

8-686-57588

arunasgvidas@gmail.com

19. 

Ričardas Stonkus

8-686-47564

ricardas.stonkus@gmail.com

20. 

Vygantas Stoškus

8-687-49146

karcemavyga@gmail.com

21.

Sigitas Šeputis

8-698-13239

sigitas.seputis@silute.lt

22.

Sandra Tamašauskienė

8-650-34759

sandratamasauskiene@gmail.com

23.

Alina Urbonienė

8-657-76656

alina.urboniene@gmail.com            

24.

Laimutė Uselienė

8-618-30691

laimuse@gmail.com

25.

Daiva Žebelienė

8-600-10390

d.zebeliene@gmail.com

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"