Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Tarybos nariai

2019-2023 m. Šilutės rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo taryba

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Telefonas

Elektroninis paštas

1.   

Tomas Budrikis

8 673 60 506

tbudrikis@gmail.com

2.  

Audrius Endzinas

8 620 90 825

a.endzinas@gmail.com

3. 

Algirdas Gečas

8 618 36 065

alg.gecas@gmail.com

4.

Lijana Jagintavičienė 

8 651 28 554

lijanajagintaviciene@gmail.com

5. 

Zigmantas Jaunius

8 682 12 533

zigmantas.jaunius@gmail.com

6. 

Edvardas Jurjonas

8 687 85 205

edvardasjurjonas@gmail.com

7. 

Vygantas Kamarauskas

8 686 09 575

vygantas.kamarauskas@gmail.com

8. 

Steponas Kazlauskas

8 685 68 852

steponas.silute@gmail.com

9. 

Genovaitė Kimbrienė

8 699 84 410

gen.kimbriene@gmail.com

10. 

Arūnas Kurlianskas

8 682 20 269

kurliandskai@gmail.com

11. 

Žygimantas Kurlianskas

8 641 09 607

kurlianskas.z@gmail.com

12. 

Vytautas Laurinaitis

8 686 76 135

vyt.laurinaitis@gmail.com

13. 

Sigitas Majus

8 650 53 192

majus.sigitas@gmail.com

14. 

Antanas Martinkus

8 600 22 157

antanas.viesulas@gmail.com

15. 

Zigmantas Merliūnas

8 657 54 227

zigmantas.merliunas@gmail.com

16. 

Edgaras Padimanskas

8 650 79 173

edgaras.padimanskas@gmail.com

17.

Daiva Plikšnienė

8 686 30 530

daiva.nauseda@gmail.com

18.

Arūnas Pupšys

8 686 57 588

arunasgvidas@gmail.com

19. 

Ričardas Stonkus

8 686 47 564

ricardas.stonkus@gmail.com

20. 

Vygantas Stoškus

8 687 49 146

karcemavyga@gmail.com

21.

Sigitas Šeputis

8 698 13 239

sigitas.seputis@silute.lt

22.

Sandra Tamašauskienė

8 650 34 759

sandratamasauskiene@gmail.com

23.

Alina Urbonienė

8 657 76 656

alina.urboniene@gmail.com            

24.

Laimutė Uselienė

8 618 30 691

laimuse@gmail.com

25.

Arūnas Jagminas

8 686 47 330

direktorius@polderiai.lt

 

 

 

 

 

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"