Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Atvirų duomenų prieinamumo didinimas, siekiant pagerinti teikiamas viešąsias paslaugas (Strengthening the availability and processing of open data to support local growth and urban transformation)

Projekto aprašymas. ES pastarąjį dešimtmetį skatina atverti ir plačiau naudoti duomenis, kurie yra kaupiami duomenų bazėse. Šis aspektas skatina regionines ir vietos valdžios institucijas skirti lėšų atveriamų duomenų kiekiui padidinti ir jų kokybei pagerinti. Tikslingas Šilutės rajono savivaldybės administracijos ir kitų biudžetinių įstaigų duomenų atvėrimas pagerins savivaldybės gyventojams skirtų viešųjų paslaugų kokybę.

Projekto tikslas ir rezultatai. OD4GROWTH tikslas – pagerinti ES regioninės ir vietos duomenų ekonomikos politiką, siekiant užtikrinti, kad viešieji ir privatūs subjektai galėtų naudotis atviraisiais duomenimis ir juos apdoroti. Siekiama paskatinti viešąsias organizacijas skelbti daugiau duomenų įvairiais formatais, didinti viešųjų paslaugų kokybę diegiant apdorotus atvirus duomenis.

OD4GROWTH įgyvendins mokymosi procesą apie atvirų duomenų svarbą tarptautiniu ir vietos lygiu, skatins keistis gerąja patirtimi ir sieks sustiprinti projekte dalyvaujančių partnerių individualią ir organizacinę kompetenciją.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais – Mazovijos plėtros agentūra (Mazovia Development Agency) (Lenkija), Veneto regionu (Italija), Pannon verslo santykių asociacija (Pannon Business Network Association) (Vengrija), Andalūzijos savivaldybių ir provincijų federacija (Andalusian Federation of Municipalities and Provinces (F.A.M.P.) (Ispanija), GRAND E-NOV+ (Prancūzija), Liepojos savivaldybės administracija (Latvija), Rytų Makedonijos ir Trakijos regioninės plėtros fondas (Regional Development Fund of Eastern Macedonia-Thrace).

Projekto nuoroda. www.interregeurope.eu/od4growth

Detalesnę informaciją apie įgyvendinamą projektą gyventojai gali gauti Šilutės rajono savivaldybės administracijos Planavimo ir plėtros skyriuje, adresu: Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė. Kontaktinis asmuo Karolina Bernotienė, Planavimo ir plėtros skyriaus viešojo administravimo institucijos specialistė, el. paštas karolina.bernotiene@silute.lt, tel. (8 441) 79 250.

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"